רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

עסקיות רמלה - משקיעים בעסקי נשים

עסקיות רמלה - משקיעים בעסקי נשים

מיזם חדש עסקיות רמלה, נפתח בשיתוף עיריית רמלה המחלקה לשירותים חברתיים, משרד העבודה והרווחה וג'וינט ישראל. המיזם נועד לעודד ולחזק נשים המבקשות לפתוח ולהקים עסק חדש

מיזם חדש נפתח בעיר "עסקיות רמלה" רשת עסקית נשית עירונית. המיזם המיועד לבעלות עסקים וותיקות וחדשות מרמלה, וכן לנשים שחולמות להקים עסק, נערך בשיתוף עיריית רמלה המחלקה לשירותים חברתיים, משרד העבודה והרווחה וג'וינט ישראל.

ערב הפתיחה החגיגי והמרגש התקייםבשבוע שעבר בקפה קפה בקניון עזריאלי. עשרות נשים החולמות לפתוח עסק עצמאי, נפגשו על קפה ועוגה להרצאת הפתיחה הראשונה של המיזם, שהוא מיזם של המחלקה לשירותים חברתיים.

הרצאתה של ליאת ברוך גולדפרב, מייסדת את באדי &LIFE - רשת מרכזי כושר לנשים ברחבי הארץ, ריתקה את המשתתפות. ליאת סיפרה את סיפור ההצלחה האישי שלה, שהיה שזור בתובנות מחייה העסקיים, ונתנה טיפים מעשיים להצלחה.

ליאת חיזקה את המוטיבציה בקרב המשתתפות, ועשתה זאת בהתנדבות מתוך תחושת שליחות ואמונה בכוחה של קהילה. אחת המשתתפות ציינה כי "ההרצאה הייתה מעוררת השראה, הבנתי שגם אני יכולה לפתוח את העסק שאני חולמת עליו".

לפתיחת מיזם זה, חברו יחדיו נירית מושונוב, עובדת סוציאלית קהילתית במחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה והילה נחמן, רכזת תעסוקה במרכז עוצמה, "הרצאת הפתיחה הייתה הצלחה גדולה ואנו מצפות לראות אתכן מגיעות לאירועים הבאים".

ההרצאה הבאה "אישה משפחה ועסקים – איך עושים את זה ?"  תתקיים בקמפוס השפלה ביום שלישי 31/7/18 . ההרצאה חווייתית ומעשירה המשלבת הומור ותובנות מחיי היום המקנה כלים פרקטיים לניהול  וארגון המשפחה בעידן החדש.

מוזמנות לעקוב אחרינו בקבוצת הפייסבוק "עסקיות רמלה- רשת נשית עסקית עירונית".
 
חזרה
Facebook