רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה נפרדת מיורם רבי ז''ל

מאות ליוו למנוחת עולמים את יורם רבי ז"ל, מי שכיהן כראש עיריית רמלה בשנים 1983-1988. יורם ייזכר כראש עיר אהוב, צנוע, איש משפחה שראה בעבודתו כראש עיר, שליחות אמיתית למען רווחתם של תושבי רמלה 

מאות תושבים בני משפחה, ראש העיר מיכאל וידל, סגניו, חברי מועצה, עובדי המנגנון העירוני ברמלה, נפרדו בסוף שבוע שעבר מיורם רבי ראש עיריית רמלה לשעבר, שהלך לעולמו.

במחווה מיוחדת ליורם רבי ז"ל, החל מסע ההלוויה בטקס מיוחד ומרגש במתחם בניין עיריית רמלה, במסגרתו הועלו דברים לזכרו ופועלו של רבי שכיהן כראש העיר רמלה בשנים 1983-1988. את הטקס הנחה מנכ"ל העירייה רונן עזריה.

ראש העיר ובני משפחתו של יורם רבי ז"ל ספדו לו וסיפרו, כי יורם היה ראש עיר אהוב, צנוע, איש משפחה. "רמלה תזכור לעד את שליחותו כאיש רב פעלים שראה בעבודתו כראש עיר, שליחות אמיתית למען רווחתם של תושבי רמלה שאהבו את טוב ליבו, אישיותו הנפלאה, אנושיותו, נעם הליכותיו, חכמתו, צניעותו וענוותו ותרומתו הרבה והייחודית בכל הנושאים ובכל הפרויקטים בהם עסק למען תושבי וילדי העיר".

אחד הנושאים שאפיינו את יורם רבי ז"ל, הוא אהבת האדם שבו, ויוזמתו המיוחדת לקשור ברית ערים תאומות עם העיר מרס שבגרמניה. על אף אירועי העבר שהטילו צל מביש על האומה הגרמנית, לא לשכוח, לא לסלוח, האמין רבי בכל ליבו שיש לקדם להעשיר ולהעמיק את היסודות האיתנים של אותו דיאלוג חוצה יבשות שהפך לימים לשיח וחברות אמיתית. יורם היה החלוץ שקשר את אותה ברית ערים תאומות שהיום הפכה לחברות אמת, ממש משפחה!

יורם היה אדם ישר דרך, בעל יושרה יוצאת דופן שגילה רגישות נדירה לזולת. את הרצון לעזור, לתמוך, לפתור משברים ולתמוך בכל אדם בכל נושא ננצור בליבנו לעד. העיר רמלה כואבת את לכתו, נזכור אותו כפי שהיה – אדם טוב לב, אנושי, איש משפחה חם, אוהב ומכבד את הזולת. כך נזכור אותך וכך תישאר בליבנו תמיד. הגיעה שעת פרידה יורם, עוד  לא עת העיכול. אנו מביטים על מה שהותרת אחריך וגאים. לך לשלום איש אהוב, תנוח בשלום על משכבך, יהי זכרך ברוך.
 
חזרה
Facebook