רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה שומרים על איכות הסביבה ומשתמשים באנרגיה ירוקה

ברמלה מקדמים מנהיגות ירוקה
ברמלה שומרים על איכות הסביבה ומשתמשים באנרגיה ירוקה

עיריית רמלה באמצעות היחידה לאיכות הסביבה, בשיתוף אגף החינוך והנוער ותלמידי העיר, קיימה שורה של פעולות הסברה להגברת המודעות לשמירה על הסביבה באמצעות חיסכון בחשמל ואנרגיה ירוקה

ברמלה משקיעים יותר בשמירה על איכות הסביבה. במסגרת פעילות עירונית להגברת המודעות לשמירה על הסביבה באמצעות חיסכון בחשמל ואנרגיה ירוקה, התקיימו שורה של פעילויות הסברה מיוחדות של תלמידים בנושא. הפעילויות נערכו באמצעות היחידה לאיכות הסביבה בעיריית רמלה בשיתוף אגף החינוך והנוער ותלמידי העיר.

רכז קהילה וחינוך סביבתי, אליקים ויסנשטרן, ציין כי בפעולות ההסברה השתתפו: תלמידי בי"ס בן צבי בליווי המורה צבייה גרינברג שיצאו להסברה בקניון עזריאלי וחילקו חומרי הסברה ומגנטים, תלמידי בי"ס בר אילן הקימו דוכני הסברה בהיכל התרבות במסגרת מסיבת סיום של בית הספר בהשתתפות מאות תלמידים והורים, תלמידי בי"ס בן גוריון קיימו הסברה במשרדי העירייה ובלשכת ראש העיר. ליד כל מתג חשמלי ומזגן הם תלו מגנט עם הסבר לחיסכון בחשמל ועוד.  במפגש ההסברה  השתתפו ראש העיר, מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליינמן , מנהלת יחידת איכות הסביבה שרון אטנר, המורה המלווה ריקי קדוש ורכז התוכנית מחברת "צעד ירוק", תומר יפה.

התלמידים שהשתתפו בהסברה הם חברי המועצות הירוקות מבתי הספר שפעלו במהלך כל השנה בתוכנית אנרגיה סביבתית. מפגש סביבתי נוסף בלשכת ראש העיר התקיים עם נציגות חידון קק"ל הארצי. הנציגות מבית ספר בר אילן שניצחו בחידון היישובי והמחוזי וייצגו את העיר בחידון הארצי הגיעו למפגש עם הנהלת העיר. במפגש השתתפו גם מנהל בית הספר,  יהודה שדמי ,המורה המלווה מלכה אילן ובני המשפחה.

חברי המועצות הירוקות קוראים לכל תושבי העיר לחסוך בחשמל ולכבות את האור והמזגנים בגמר השימוש, להעדיף תאורה טבעית בשעות היום, להחליף את הנורות לחסכניות יותר, להפעיל את המזגן על טמפרטורה של 25 מעלות בקיץ, לתלות כביסה על חבלים ולא להשתמש במייבש בחודשי הקיץ.
 
 
חזרה
Facebook