רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה המחזור מתחיל בבית

ברמלה המחזור מתחיל בבית
עיריית רמלה תקיים בחודשים הקרובים בשיתוף תאגיד תמיר , קמפיין חדש למחזור. העירייה: אנו קוראים לתושבי העיר לקחת חלק פעיל בקמפיין, להכיר את עמדת המחזור ולבצע את הפרדת האריזות לפחים הכתומים

בימים הקרובים יקיים תאגיד תמיר בשיתוף עיריית רמלה,  מגוון פעילויות הסברה בנושא מחזור והפרדת אריזות לפחים הכתומים. במהלך החודש הקרוב ייהנו ילדי העיר מפעילויות חווייתיות בקייטנות החופש הגדול באמצעותן ילמדו את נושא מחזור האריזות. בנוסף יוכלו תושבי העיר לפגוש את 'דדי החתול הג'ינג'י' מתנוסס על שלטי חוצות ברחבי העיר ובמדיה הדיגיטאלית. 

פעילויות אלו הן חלק מקמפיין ארצי שיעלה בטלוויזיה, ברדיו ובאמצעי תקשורת נוספים.         מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה בעיריית רמלה שרון אטנר ציינה, כי הפחים הכתומים קיימים בעיר רמלה מזה שנה  ומשרתים מעל ל 18,000 משקי-בית בהפרדת פסולת האריזות הביתית.

אטנר: "פעילויות ההסברה שיתקיימו בחודש הקרוב מהוות  חלק ממגוון רחב של פעילויות הנערכות בעיר בפילוח לקהלי היעד. אני קוראת לתושבי העיר לקחת חלק פעיל בקמפיין, להכיר את עמדת המחזור ולבצע את הפרדת האריזות".

בפרסומות הקודמות פגשנו את דדי החתול  אותו מדובב השחקן הרמלאי ציון ברוך, בעמדת המחזור של הבניין עומד ומשגיח על הפרדה נכונה של פסולת אריזות לפח המתאים. בפרסומת החדשה שתעלה נוכל לפגוש את דדי החתול עולה מעמדת הפחים של הבניין ומגיע למטבח הביתי, המקום שבו כל אחד ואחת מאתנו מפרידים על בסיס יומיומי את הפסולת שלנו. דדי ובני הבית אותם הוא מבקר יראו לנו היכן ניתן למקם את עמדת המחזור הביתית ולבצע את הפרדת האריזות כבר בבית בקלות ובנוחות. 
 
חזרה
Facebook