רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

חילופי נשיאים ברוטרי רמלה בסימן 90 שנה ליסוד רוטרי ישראל ו-30 שנה לרוטרי רמלה

חילופי נשיאים ברוטרי רמלה
בסימן 90 שנה ליסוד רוטרי ישראל
ו-30 שנה לרוטרי רמלה
נגיד רוטרי לשעבר משה אידלמן, ציין בשם נגיד רוטרי ישראל, אלון בנדט "יש לכם מועדון נהדר, הפעילות שלכם מפוארת, אתם יכולים לשמש דוגמא ומופת למועדוני רוטרי בישראל"

בטקס מרגש, אשר תוכנן להפליא, העבירה נשיאת מועדון רוטרי רמלה לשנת 2018 – 2017, זינה יסקוב, את שרביט הניהול לחדווה רביב, נשיאת המועדון לשנת 2019 – 2018, שהיא השנה ה-90 ליסוד רוטרי ישראל ושנתה ה-30 של רוטרי רמלה.

את הטקס פתחה זינה יסקוב, בסקירה מלווה במצגת, אשר הציגה את הפעילות הענפה והמגוונת של המועדון בשנת נשיאותה.  יסקוב העניקה תעודות הוקרה ליו"ר האפיקים ולחברים שהצטיינו במהלך השנה הרוטריונית, והודתה לחברים על שיתוף הפעולה, הליווי והעזרה שתרמו לשנה מוצלחת. עוד הודתה יסקוב לאשכול הפיס על הבית החם, להנהלת העיר והעומד בראשה, ולמחלקות העירייה על התמיכה והסיוע.

זינה יסקוב איחלה לנשיאה הנכנסת חדווה רביב ולצוותה, הצלחה רבה.

עוזר הנגיד לאזור ירושלים והשפלה, נ"ל פליקס גליק, העלה על נס את הפעילות העשירה והמגוונת של רוטרי רמלה, בתוך כך גם הפעילות הבינלאומית הענפה ושיתוף הפעולה של רוטרי רמלה עם מועדוני האשכול, ברמה האזורית והבינלאומית.

משה אידלמן, נגיד רוטרי לשעבר, אשר ייצג בטקס את נגיד רוטרי ישראל, חלק שבחים רבים לנשיאה ולחברי המועדון, והביא את דבריו של נגיד רוטרי ישראל, אלון בנדט: "יש לכם מועדון נהדר, הפעילות שלכם מפוארת, אתם יכולים לשמש דוגמא ומופת למועדוני רוטרי בישראל".  נג"ל אידלמן הודה לנשיאה היוצאת ולצוותה, והוסיף דברי שבח על תרומתו של נ"ל שמעון גונן, המלווה ומייצג את המועדון, הנחיית האירועים  וגילוי מעורבות ברוטרי ישראל.

עיריית רמלה ציינה לשבח את פעילות המועדון ותרומת חבריו לעיר ולתושביה.   

בסיום הקטע האמנותי בו הופיע הרכב נגנים מהקונסרבטוריון העירוני, בהדרכתו של אפריים יונייב,  הועבר שרביט הניהול לחדווה רביב, אשר הציגה את עיקרי תוכניתה, יעדים ודגשים לשנת הרוטרי 2019 – 2018.  חדווה הציגה את בעלי התפקידים וצוות ההנהלה בשנת נשיאותה, והודתה לנשיאה היוצאת זינה יסקוב ולצוותה, על שנה רוטריונית פורייה ואיחלה  הצלחה לכולם.
 
חזרה
Facebook