רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה תהפוך לעיר חכמה ומובילה

שר התקשורת ח"כ איוב קרא:
רמלה תהפוך לעיר חכמה ומובילה
השר איוב קרא הודיע בביקורו ברמלה על שדרוג המערך הדיגיטאלי עירוני והקמת מרכז דוורים אזורי בעיר, שישפר וישדרג את מערך שירותי הדואר לתושבי העיר והאזור כולו

שר התקשורת ח"כ איוב קרא, ערך בסוף שבוע שעבר ביקור עבודה בלשכת ראש העיר רמלה. השר שהגיע עם צוות משרדו ומנהלי מרחבים בדואר ישראל, קיבל סקירה מקיפה על העיר, מצבה הדמוגרפי, כלכלי חברתי, היותה עיר רב תרבותית המהווה מודל לחיים משותפים ודו קיום, התפתחותה ועוד.

במסגרת הביקור הוצגו לשר שורה של נושאים לקידום למען רווחת תושבי העיר. השר קרא הודה על הביקור וציין בדבריו, כי הוא וצוות משרדו יפעלו למען הפיכתה של רמלה לעיר חכמה מובילה. השר קרא: "רמלה היא עיר רב תרבותית המהווה דוגמא ומופת לדו קיום, עיר מחוז מרכזית המעניקה שירותים לאזור כולו. נפעל להפיכתה של רמלה לעיר חכמה ומובילה".

השר הנחה את אנשיו להכין ולהגיש לו תכנית לשדרוג כל המערך הדיגיטאלי העירוני למען שיפור שירותי העירייה לרבות במרחב הציבורי.

כן בישר השר, כי בימים אלה ממש מושלמות העבודות להקמת מרכז דוורים אזורי המוקם ברחוב דני מס, בו יועסקו 60 עובדים, כמו גם פתיחתו מחדש של סניף הדואר יוספטל ועוד. השר הדגיש, כי פעולות אלה ישדרגו את מערך שירותי הדואר ברמלה ובאזור כולו.     
 
חזרה
Facebook