רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נפתח ברמלה קורס חובשים מתנדבים להצלת חיים בחירום

נפתח ברמלה קורס חובשים
מתנדבים להצלת חיים בחירום

הקורס נפתח במסגרת שיתוף פעולה בין איחוד הצלה לבין עיריית רמלה, יחידת ההתנדבות העירונית. בקורס ישתתפו כ-30 חובשים וחובשות מהעיר רמלה וסביבתה והוא יתקיים בבית המתנדב העירוני ברחוב דוד רזיאל למשך חצי שנה

קורס חובשים מתנדבים מיוחד של ארגון איחוד הצלה, נפתח השבוע ברמלה, בשיתוף עיריית רמלה המחלקה לשירותים חברתיים, יחידת ההתנדבות העירונית. בקורס ישתתפו כ-30 חובשים וחובשות מהעיר רמלה וסביבתה והוא יתקיים בבית המתנדב בעיר ברחוב דוד רזיאל למשך חצי שנה.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, ברך על המיזם וציין, כי העירייה הקצתה באחרונה בית חדש לפעילותם של המתנדבים ועובדי ארגון איחוד הצלה בעיר. "במסגרת שיתופי הפעולה בין העירייה לבין איחוד הצלה ולאור החשיבות הרבה שהנהלת העיר רואה בפעילות הארגון, בהגשת עזרה ראשונה והצלת חיים, החליטה העירייה להקצות מבנה ברחוב כצנלסון לטובת ביתם החדש של אנשי איחוד הצלה ברמלה.

עזריה: "העירייה מברכת את אנשי הארגון הפועלים בעיר ועושים מלאכת קודש בהצלת חיים והגשת עזרה ראשונה לתושבי העיר. ביתם החדש של אנשי איחוד הצלה הוא מהלך עירוני נוסף לפעילותם ופעילות מד"א בעיר בחירום. אני מאחל למשתתפי הקורס הצלחה רבה. הכשרתם המקצועית של המתנדבים חשובה בעת חירום להצלת חיים".

 סמנכ"ל הארגון,מר דובי מייזל, ומנהל סניף איחוד הצלה, מר אריה מנדלסון, הודו  למנכ"ל העירייה רונן עזריה ולרכזת המתנדבים הילה ירושלמי על שיתופי הפעולה לקיום פעולות התנדבות בעיר, לרבות קיומו של הקורס בבית המתנדב.

ירושלמי הודתה למנהלי הארגון וברכה את המשתתפים והמשתתפות בקורס "הצלת חיים היא המטרה הנשגבת ביותר בהתנדבות. גאה בארגון שחרט על דגלו מקצועיות, רב- תרבותיות ופעילות שוטפת אמתית להצלת חיים. תודה על הצטרפותכם למשפחת מתנדבי רמלה".
 
חזרה
Facebook