רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

משרד מבקר המדינה שלך ובשבילך

משרד מבקר המדינה שלך ובשבילך

הרצאה מרתקת העוסקת בתפקידיה של נציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה
הועברה השבוע בסניף "אור לעולם" ברמלה.

קבוצה גדולה של תושבי רמלה ובאר יעקב התכנסה בסניף "אור לעולם" בעיר, כדי לשמוע הרצאה מרתקת מלווה בדוגמאות מרגשות על תפקידיה של נציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה.

את המפגש פתח האזרח שאכפת לו, שמעון גונן, אשר ברך את המשתתפים, והודה בתוך כך ל"מתנדבת ללא הפסקה", כפי שכינה את סוזי בכר, ולמנהלת "אור לעולם" אורה בדיחי, אשר יחד תכננו וארגנו את המפגש החשוב.

על תפקידה של נציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה, הרצו עו"ד דינה סמט ועו"ד שירלי דור. הרצאתן שהועברו בהרחבה ועסקה בנושאים הקשורים למשרד, ענתה על השאלות שהעסיקו את המשתתפים, בין היתר: תלונה ניתן להגיש על גופים הנתונים לביקורתו של מבקר המדינה עפ"י חוק, כמו: משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, המוסד לביטוח לאומי ,מנהל מקרקעי ישראל וחברות ממשלתיות  ועל מעשה הפוגע במישרין במתלונן עצמו. כל אחד יכול להגיש תלונה, והגשת התלונה אינה כרוכה בתשלום  אתם מוזמנים לשאול שאלות ופרטים נוספים בטל' 9465566 – 08 .

בתום ההרצאות, מארגני המפגש העניקו תעודת הוקרה למרצות.

בעקבות מיקום קיום ההרצאות, סניף "אור לעולם", ציין שמעון גונן, כי "מעט מאוד מתושבי העיר והסביבה מודעים לקיומו של הסניף המקומי להשאלת ציוד עזר רפואי. סניף "אור לעולם" שופר והורחב, וכיום ניתן לקחת בהשאלה ציוד עזר רפואי, ואף אוהלים וכסאות לאירועים שונים.  חשוב שתושבי העיר והסביבה ידעו על קיום הסניף שהוקם לרווחתם".
 
 
חזרה
Facebook