רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה - נלחמים בנשירה ומחבקים את הילדים ובני הנוער בסיכון

רמלה - נלחמים בנשירה ומחבקים
את הילדים ובני הנוער בסיכון

במסגרת פעילות העירייה לקידום תכניות לחינוך ילדים ונוער בסיכון, קיימה העירייה פגישת עבודה עם מנהל אגף א' לחינוך ילדים ונוער בסיכון במשרד החינוך, מר חיים מויאל וצוותו. בפגישה נכחו ראש העיר, מפקחים, מנהלת אגף החינוך והנוער וצוותה, מנהלת המחלקה לילדים ונוער בסיכון, ואנשי מקצוע.

במסגרת הפגישה ביקר מר מויאל במרכז לגיל הרך, שם קיבל סקירה רחבה על פעילות המרכז ע"י מנהלת המרכז אסתי קילברג והתארח בביה"ס אמית טכנולוגי. מנהל ביה"ס, איתי אהרוני, הציג את הפרויקטים הייחודים שמתקיימים בביה"ס על מנת להביא את כל התלמידים להשלמת 12 שנות לימוד וקבלת תעודת בגרות.

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן ומנהלת המחלקה לילדים ונוער בסיכון רחל שחר, ציינו, כי בחלקו האחרון של הביקור, התארח מויאל וצוותו ביחידה לקידום נוער ברמלה- שם סקרו בפניו את פעילות המחלקה לילדים ונוער בסיכון  בעיר ושיתופי הפעולה של כלל הגורמים העוסקים במלאכה.

מויאל הודה על הביקור המוצלח וציין בסיפוק את העבודה הרבה הנעשית בעיר למניעת נשירה של תלמידים מבתיה"ס, והגברת כוח ההתמדה במערכת החינוך, על שיתופי הפעולה של כלל הגורמים העוסקים במלאכה בהלימה למטרות והיעדים של משרד החינוך.
 
חזרה
Facebook