רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נתנאלה אמר מגן לימן רמלה, זכתה באות הצטיינות נשיא המדינה

נתנאלה אמר מגן לימן רמלה,
זכתה באות הצטיינות נשיא המדינה

את הפרס קיבלה נתנאלה על התנדבותה באשכול גן לימן ברמלה, במהלך טקס מרגש למצטייני השירות הלאומי-אזרחי שהתקיים בבית הנשיא

בטקס מרגש שהתקיים השבוע בבית נשיא המדינה זכתה נתנאלה אמר, מתנדבת מצטיינת הפועלת באשכול גן לימן ברמלה ותושבת לוד, באות הצטיינות נשיא המדינה מר ראובן ריבלין,  שניתן לה במסגרת טקס מצטייני השירות הלאומי-האזרחי בבית הנשיא. 

אות ההצטיינות ניתן לנתנאלה על התנדבותה ופועלה למען ילדי גן ילדים עם מוגבלות.  בחוברת המצטיינים שהפיקו נציגי נשיא המדינה נכתב: "נתנאלה מקפידה להעניק לילדים את כל הכלים הדרושים על מנת לקדם את ילדי הגן בתחום הלימודי והתפקודי. הממונים  מדווחים, כי ישנה התקדמות משמעותית בקרב ילדי הגן מאז הירתמותה של נתנאלה למאמץ הכיתתי".

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, ברך על זכייתה של נתנאלה והדגיש, כי זהו רגע מרגש עבורה וכי בעירייה רואים חשיבות רבה בפעילות המתנדבים בעיר לרבות מתנדבי השירות הלאומי אזרחי. "מתנדבי רמלה הם גאווה,  דוגמא ומופת לנתינה באהבה למען הקהילה. עיריית רמלה רואה בהתנדבות דרך חיים ותמשיך לסייע ולקדם את ערך ההתנדבות בכל תחומי החיים בעיר".

מנהלת אשכול גני לימן ברמלה הגב' סנאית שחורי, שליוותה עם צוות הגן את נתנאלה בעת קבלת הפרס, ציינה בהתרגשות, כי נתנאלה מתנדבת ופועלת באהבה גדולה וילדי הגן מאוד אוהבים אותה, קשורים אליה ופונים לעזרתה. שחורי: "עשייתה המשמעותית של נתנאלה שבעצמה בעלת צרכים מיוחדים, והאהבה שהיא מרעיפה על הילדים, מקרינים על הילדים ותורמים לעשייה החינוכית בגן. אני מברכת את נתנאלה על הבחירה וקבלת הפרס, זהו רגע מרגש עבורנו, עבורה ועבור כל משפחת רמלה".
 
 
חזרה
Facebook