רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

בשורה לחיילי המילואים מרמלה

מועצת עיריית רמלה אישרה הנחה של 5% בארנונה לתושבי העיר המשרתים באופן פעיל במילואים. "רמלה מחבקת את אנשי המילואים שעושים ימים כלילות למען בטחון ישראל"

 

מועצת עיריית רמלה אישרה (יום שלישי 22.5.18 ) הנחה של 5% בארנונה למשרתי מילואים פעילים תושבי העיר. ההנחה היא במסגרת התקנות שעליהן חתם באחרונה שר הפנים אריה דרעי, המאפשרות לרשויות המקומיות לקבוע הנחה בשיעור של עד 5% מסכום הארנונה הכללית שהוטלה על מחזיק בנכס, שהוא חייל מילואים פעיל.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי הנהלת העיר מקדמת בברכה את ההחלטה, והוסיף: "רמלה מחבקת את אנשי המילואים שעושים ימים כלילות למען בטחון ישראל".

מתן ההנחה מותנה בפרסום התקנה ברשומות.   לעניין זה, "חייל מילואים פעיל" הנו חייל (או חיילת) מילואים כהגדרתו בחוק שירות המילואים, התשס"ח-2008, המחזיקים בתעודת משרת מילואים פעיל תקפה שניתנה לו ע"י צבא הגנה לישראל או באישור תקף שניתן לו ע"י צבא הגנה לישראל על שירות מילואים פעיל.

ההנחה תינתן מיום 1/1/2018 בהתאם לתוקף התעודה. לאחר מכן על מבקש ההנחה להעביר אישור או תעודה תקפים חדשים.

אז איך מקבלים את ההנחה?   כדי לקבל את ההנחה יש לשלוח למחלקת ההכנסות במייל האמור להלן את האישורים הנדרשים (צה"ל הוא הגוף היחיד הרשאי להפיק התעודה המזכה בהנחה ( אם אין בידך תעודת משרת מילואים פעיל תקפה, יש לפנות למוקד המילואים של צה"ל בטלפון03-6553655. 
את האישורים מומלץ להעביר למחלקת הכנסות בדוא"ל avivits@muni.il

שימו לב, זכאים להנחה אחרת בארנונה – לפי החוק – לא יינתנו שתי הנחות במקביל, אלא רק בהנחה אחת (הגבוהה מבניהן).

חזרה
Facebook