רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה עיר מובילה בהתנדבות

רמלה עיר מובילה בהתנדבות

לראשונה, נפתח ברמלה קורס מיוחד למובילי התנדבות. משתתפי הקורס המנוהל ע"י יחידת ההתנדבות העירונית, מחלקת הרווחה, התחייבו לפעול לקידום ההתנדבות בעיר בפרויקט שיבחרו

לראשונה נפתח בשבוע שעבר בבית המתנדב ברמלה, קורס מובילי התנדבות. הקורס הינו פרי יוזמה של יחידת ההתנדבות העירונית, הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, ברך על היוזמה וציין, כי עיריית רמלה הציבה לעצמה מטרה לעודד ולקדם את רוח ההתנדבות בקהילה ולהרחיב את מעגל המתנדבים הפועלים בעיר. "אנו מאמינים, כי פיתוח מערך התנדבות מקצועי תורם לתושבים ולחוסנה של העיר ומעצים את דימויה החיובי".  

בקורס משתתפים תושבים, מתנדבים ופעילים חברתיים ברמלה, הפועלים בתחומי החיים השונים ומועבר על ידי מנחה ומפתח תשתיות התנדבות רמי סטויצקי ומנהלת יחידת ההתנדבות העירונית הילה ירושלמי.

הקורס נפתח בדברי ברכה למשתתפים, אשר נבחרו לאחר הגשת מועמדות וריאיון אישי.   "בעולם משתנה, גם ההתנדבות דורשת התאמה לעולם החדש", ציינה בדבריה ירושלמי, "אנו הולכים לחשוף בפניכם בקורס את כל התכנים החדישים והמעודכנים לניהול והובלת מתנדבים בעולם החדש, כלים ושיטות חדשות, מאתגרות ומרתקות".

יש לציין, כי כל המשתתפים בקורס התחייבו לפעול לקידום ההתנדבות ברמלה בפרויקט שיבחרו למשך שנה לפחות. בהצלחה לכולם!
 
חזרה
Facebook