רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נציגות מכובדת למועדון האינטראקט של רמלה בוועידת השלום בפולין

נציגות מכובדת למועדון האינטראקט של רמלה בוועידת השלום בפולין

לפני חג הפסח התקיימה בעיר קרפץ' שבפולין ועידת השלום העולמית של ארגון האינטראקט בהשתתפות נציגים מארבע מדינות: פולין, אוקראינה, גרמניה וישראל.

המשלחת מישראל מנתה 9 נציגים מארבעה מועדונים ושני מלווים. שלושה מהנציגים ומלווה היו ממועדון האינטראקט של רמלה, נציגות מכובדת ביותר: נשיא המועדון מוראל חיינה, מזכירת המועדון טובאל ימיני  ודובר המועדון נדיר בן חמו.   את בני הנוער ליוו האחראית על האינטראקט בישראל, פרח בן גד והממונה על האינטראקט במועדון רוטרי רמלה, רונן רוטשטיין.

במסגרת הוועידה השתתפו בני הנוער בדיונים במגוון נושאים, בין היתר, בעיית הפליטים, המלחמה בסוריה, גלובליזציה, מעורבות צעירים בשלום עולמי וכיו"ב. חברי המשלחת מישראל בכלל ונציגי האינטראקט מרמלה בפרט, הפגינו ידע ומעורבות רבה בדיונים ודובר מועדון רמלה, נדיר בן חמו, אף התראיין לערוץ תקשורת מקומי והציג את העיר רמלה כדוגמה לדו-קיום וליחסים מצוינים בין כל העדות והדתות בעיר.

במהלך הועידה ערכו בני הנוער טיולים ופעילויות גיבוש שונות ואף התארחו בלשכותיהם של שני ראשי עיר, ראש עיריית ילנה גורה וראשת העיר של קובארי.  שני המועדונים שאירחו את הוועידה.

בשעות הערב הובילו חברי המשלחת מישראל את משחקי החברה ששברו את הקרח ויצרו גיבוש יוצא דופן בין כל הנציגים. יצוין כי הקשר בין כל הנציגים נשמר גם לאחר שהוועידה הסתיימה וצפויים ביקורי גומלין בערים נוספות בפולין, בישראל ובאוקראינה.

הקבוצה מישראל בכלל והמשלחת מרמלה בפרט, בלטו בשטח לאורך כל הוועידה וייצגו את המדינה ואת העיר בכבוד רב. 
 
חזרה
Facebook