רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

אלפים השתתפו במרוץ רמלה הראשון שהיה לחגיגה ספורטיבית

רצים קדימה ברמלה
אלפים השתתפו במרוץ רמלה הראשון
שהיה לחגיגה ספורטיבית
מנכ"ל העירייה רונן עזריה: הנהלת העיר גאה בהצלחת המרוץ הראשון, בו השתתפו אלפי משתתפים ילדים, נשים,
גברים, אזרחים ותיקים מכל רחבי הארץ. רמלה
היא עיר של ספורט ובכוונתנו להפוך את האירוע למסורת

הצלחה מרשימה למרוץ רמלה הראשון שהוזנק ביום שישי שעבר מרחבת המגדל הלבן בעיר. אלפים השתתפו במרוץ שהיה לחוויה ספורטיבית מדהימה. ספורטאים, גברים נשים, ילדים, תלמידי בתי הספר בעיר תיכוניים, חטיבות הביניים, יסודיים ומשתתפים מרמלה ומכל רחבי הארץ פתחו את המרוץ המוצלח בשעה 07:00, מלאים באנרגיות טובות.

המרוץ נפתח בריצת 10,000 מ' ובמספר מקצים נוספים 5000 מ', 2000 מ', מקצה עממי, מקצה לנשים בלבד ופעוטות.  את המקצים הזניקו ראש העיר רמלה מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, נציגת משרד התרבות והספורט, דורית נבון ומנהלת מרחב רמלה במכבי שירותי בריאות אסנת דימרי  והמפיק המקצועי למרוץ חב' שוונג מידד לוי .

מנכ"ל העירייה עזריה ציין, כי למרוץ המיוחד נרשמו למעלה מ-3000 רצים, ספורטאים מרמלה ומכל רחבי הארץ, זאת מלבד אלפי תלמידי מערכת החינוך העירונית. עזריה: "הנהלת העירייה גאה ושמחה על הצלחתו של המרוץ הראשון בעיר. מדהים היה לראות את אלפי המשתתפים ילדים, נשים, גברים, אזרחים ותיקים עם אנרגיות מדהימות, אדרנלין בשמיים. רמלה היא עיר של ספורט ובכוונתנו להפוך את האירוע למסורת. רמלה רצה קדימה". 

מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון שהפיק את האירוע עם צוות משרדו ציין, כי הרצים שזכו במקומות הראשונים זכו בפרסים כספיים בסך 2000 -3000  שקלים, גביעים ומדליות.

תודה מיוחדת למשרד הספורט והתרבות ולמחלקת ספורט ואירועים, מחלקות העירייה השונות וכלל השותפים שנתנו חסותם למרוץ, מרכז מכבי, מרכז הפועל, קק"ל, קופת חולים מכבי שירותי בריאות,  קרן רמלה  וקניון עזריאלי.
 
  
  
  
                                   
 
  
 
 
 
          (תמונה. צילום: לירן קינן , מכבי שירותי בריאות)
  
חזרה
Facebook