רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה - חג שמח של פיתוח, תנופה והתחדשות

רמלה - חג שמח של פיתוח, 
 תנופה והתחדשות

עובדי העירייה ציינו השבוע את חג הפסח בטקס מיוחד. מנכ"ל העירייה רונן עזריה: העירייה תמשיך בתוכניתה לשדרוג סל השירותים ופיתוחה של רמלה למען רווחת תושביה. תודה לעובדי העירייה, למתנדבים ולכלל השותפים, חג שמח!

עובדי עיריית רמלה ציינו השבוע את ערב חג הפסח בהרמת כוסית יין מסורתית באולמי אשר בעיר. האירוע התקיים במעמד הרב הראשי לרמלה הרב יחיאל אבוחצירא, הנהלת העיר, חברי מועצה, מנהיגי הקהילה הנוצרית והמוסלמית בעיר, אורחים ולמעלה מ-600 עובדים ומנהלים במנגנון העירוני.

במעמד הטקס ברכו הרב הראשי, ראש העיר, יו"ר המרחב בהסתדרות משה ארבלי, יו"ר ועד העובדים שלום אליהו, אשר הודו לעובדי ומנהלי המנגנון העירוני על עבודתם המסורה לאורך כל השנה ואיחלו להם חג פסח שמח וכשר. כמו כן ברכו את הקהילה הנוצרית בחג פסחא שמח.

במסגרת הטקס נפרדה העירייה ממספר עובדים שפרשו לגמלאות וציינה שורה של עובדים שנוטלים חלק בעשייה העירונית מזה כ- 25 שנים. עוד צוין בסיפוק, כי רמלה מצויה בתקופת פיתוח גדולה וניכר שבכל רחבי העיר מתבצעות עבודות פיתוח ובנייה של תשתיות חינוך, רווחה, גנים ציבוריים, ספורט, תחבורה, כבישים חדשים בהם כביש 200 כביש עוקף לרמלה שבנייתו אפשרה את תחילת בנייתה של השכונה החדשה רמלה נאות יצחק שמיר- רמלה מערב, שדרוג ציר הרצל והפיכתו לציר מרכזי לתחבורה ציבורית, עבודות שיתחילו בחודשים הקרובים ועוד.

כן הודגש, כי משרד הפנים אישר את הצעת תקציב העירייה שיעמוד על כ-515.4 מיליון שקלים. אישור משרד הפנים מהווה אמון מלא בתוכנית העבודה העירונית, בניהול התקציב האחראי הקפדני והיעיל של הנהלת העיר.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, הוסיף, כי הנהלת העיר מקדמת בימים אלה מספר תוכניות אב לשדרוג מערך החינוך, התרבות והספורט והדגיש, כי רמלה מצויה בתקופה של תנופה, פיתוח, התחדשות ושגשוג וכי העירייה תמשיך בתוכניתה להקצות משאבים לשדרוג סל השירותים לרווחת תושבי העיר.  בעירייה הודו ליו"ר ועד ההורים אורלי ארביב וחברי הוועד, לאלפי המתנדבים הפועלים בעיר באהבה ובמסירות ולכלל השותפים בעשייה העירונית. את האירוע הפיקו מחלקת ספורט ואירועים, הנחה מנהל היחידה לתרבות תורנית הרב אליקים ויסנשטרן. חג שמח!
 
 
 
 
חזרה
Facebook