רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

העצמה נשים ברמלה ביום האישה הבינלאומי 2018

מאות נשים לקחו חלק ביום האישה רמלה. יועצת ראש העיר למעמד האישה המשנה ליועץ המשפטי של עיריית רמלה עו"ד סופי ויטלם לנשות העיר: "שמחי היום, פשוט כי את אישה, קטנה או גדולה, נמוכה או גבוהה, דעי לך כי בך הכוח את חייך לנווט, לגדול, לצמוח ולהיות כל אשר אי פעם חלמת"

מאות מנשות רמלה השתתפו בסוף שבוע שעבר באירוע מיוחד ומרגש שהתקיים  בהיכל התרבות במסגרת יום האישה הבינלאומי. יועצת ראש העיר למעמד האישה המשנה ליועץ המשפטי של עיריית רמלה עו"ד סופי ויטלם, ברכה את נשות העיר וציינה, כי  מנקודת ראותה הכוח המניע להעצמה נשית הוא הכוח והיכולת לשנות. הדרך לשינוי ולהעצמה נשית עוברת דרך תפקידי מפתח.

עו"ד ויטלם הודתה לשותפים להפקת הערב, נציגות נעמ"ת רמלה ומתנ"ס רמלה, ואמרה כי יום האישה הוא בהחלט הזדמנות יקרה מפז עבור נשים וגברים כאחד לחלוק את הכבוד והאהבה כלפי הנשים, ולהזכיר להן כמה שהן מיוחדות, חזקות, אמיצות וחשובות, "יום בו אנחנו לוקחות רגע לעצמנו  ללמוד כיצד אנחנו יכולות לשפר את חיינו במספר צעדים קלים. כשנכנסנו לאולם פגשנו במבואה נשים אשר בחרו לממש את הפוטנציאל שלהן, בחרו לעשות את אותו צעד קטן וקל והיום הציגו את מרכולתן בפנינו, אז אני מבקשת מעל במה זו לברכן "ביישר כוח " וכן ירבו, אתן מקור גאווה לכל אחת שיושבת כאן באולם.

בנימה אישית אני מבקשת לפנות אליכן חברותיי היקרות ולומר לכולכן ולכל אחת מכן, שמחי היום, פשוט כי את אישה, קטנה או גדולה, נמוכה או גבוהה, דעי כי בך הכוח את חייך לנווט, לגדול, לצמוח ולהיות כל אשר אי פעם חלמת". עו"ד ויטלם הודתה לעירייה המהווה דוגמה ומופת להעצמה נשית.

כן ברכה את המשתתפות יו"ר נעמת רמלה הגב' יהודית מנדה. במסגרת הערב המוצלח הופיעה השחקנית, אסנת וישינסקי בהופעה מרתקת ומצחיקה. תודה מיוחדת למפיקי הערב עובדי ומנהלי מתנ"ס רמלה והיכל התרבות, עובדי מחלקת ספורט ואירועים, עובדי הרווחה והמתנדבות הרבות על הסיוע.
 
 
חזרה
Facebook