רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

לרמלה באהבה מקנזס סיטי

לרמלה באהבה מקנזס סיטי                                                           

עיריית רמלה אירחה השבוע את נשיא הפדרציה היהודית בקנזס סיטי ארה"ב,  מר ג'ון אייזנברג, שהגיע לביקור הכרות עם הנהלת העירייה .  מנכ"ל העירייה רונן עזריה הודה למר אייזנברג על פועלו ופועלם של חברי הפדרציה היהודית בקנזס סיטי למען רווחת תושבי רמלה, ותמיכתם לאורך שנים בשורה של תוכניות חינוך ורווחה.

מר אייזנברג שקיבל סקירה מקיפה על העיר, התפתחותה והיותה עיר רב תרבותית, הודה לעירייה על האירוח וציין את הקשר המיוחד שנקשר לאורך שנים ארוכות בין הקהילה בקנזס סיטי לעיר רמלה. נציג הפדרציה היהודית בארץ עופר ליכטיג, הדגיש כי קשרים אלה יימשכו למען קידום נושאי חינוך ורווחה לקהילה.

במסגרת האירוח ביקר אייזנברג בקמפוס הטכנולוגי החדש של עמותת תפוח המשמש כמרכז ידע ליזמים, אולפן עציון בו לומדים עברית עולים חדשים ובאתר בריכת הקשתות. כן ביקר בבית המתנדב העירוני, שם פגש בנציגי מטה עמותת ידיד לחינוך ובמתנדבי ידיד לחינוך ברמלה. במפגש סיפרו בהתרגשות מתנדבי ידיד לחינוך ברמלה, מרים, אידית, יהודית ופניאל, על חוויותיהם מההתנדבות בבתי הספר והנתינה המעצימה אותם.

בפגישה נכחו מנכ"ל ידיד לחינוך, מר נמרוד אקרמן, חברת ועד מנהל בידיד לחינוך, לאה רוזנברג, רכזת ידיד לחינוך ברמלה ובלוד, מירי דקל, שלומית רוט נבון מנהלת מטה אזורי השפלה ומנהלת יחידת ההתנדבות העירונית ברמלה הילה ירושלמי. 

אקרמן: "אנחנו יודעים לומר שברמלה יש אלפי גמלאים ועוד הרבה בתי ספר יסודיים שעדיין אין לנו בהם פעילות, כך שיש לנו לאן לשאוף. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם פדרציית קנזס ועם עיריית רמלה ומצפים להרחיב ולהעמיק את הפעילות לקראת שנת הלימודים הבאה".
 
חזרה
Facebook