רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

פברואר של מניעת אלימות ברשת

פברואר של מניעת אלימות ברשת

חודש פברואר מהווה שיא בתהליך השנתי של מניעת אלימות ובריונות במרחב האינטרנטי. בחודש זה מתקיים שבוע הגלישה הבטוחה של משרד החינוך וכן יום האינטרנט הבטוח הבינלאומי. נושא זה הינו נדבך מרכזי בטיפול ובמניעה של אירועי אלימות והתנהגויות סיכוניות ואנטי-חברתיות והוא נידון ובא לידי ביטוי לאורך כל השנה באירועים ופעילויות שונים ומגוונים, כאשר השיא הוא בחודש זה.

תוכנית עיר ללא אלימות ברמלה בשיתוף תחנת משטרת רמלה העבירו במהלך החודש הרצאות, פעילויות וימי מוקד בנושא הגלישה הבטוחה, מניעת בריונות ברשת, לקיחת אחריות ופעילות חיובית ברשת. הפעילויות חלשו על כל שכבות הגיל והמגזרים מכיתות א' ועד יב', הורים ומורים, כללו גם אירועים משותפים של הורים וילדים, משחקים אינטראקטיביים והרצאות לקהל הרחב שבשיאן: ועדת חינוך עירונית גדולה שנערכה במרכז עיר ללא אלימות ופעילות אינטראקטיבית שנערכה באשכול הפיס.

את הפעילויות העבירו והנחו מדריכים מתוכנית עיר ללא אלימות, בראשם מדריכי המוגנות ומנהל תחום החינוך בתוכנית, עידן גונן. הועברו הרצאות על ידי המש"קים, השיטור העירוני וצוות מחלק הנוער של תחנת רמלה. זו הזדמנות להודות לכל השותפים: עובדי הנוער והמניעה: משה אשכנזי, חנן אלון, המשקים הקהילתיים: ערן סבג, אמיר אדמסו וגבי בדלוב, אליאור ניזרי מהשיטור העירוני וצוות מדריכי עיר ללא אלימות: מיכל בבייב, אדי אהרון, אהרון עובדיה, רשאד אלשמאלי ועומר עיסי וכן למנהלת אשכול הפיס, סיגלית דהן, על שיתופי הפעולה הרבים בשבוע זה ולאורך השנה בכלל.

כן ירבו פעילויות חשובות ומשמעותיות כאלה, להמשך עשייה חיובית והעברת מסרים חיוביים לקהילה וחברה טובים ובטוחים יותר, ללא אלימות ובריונות ברשת בפרט ובחיים בכלל.
 
חזרה
Facebook