רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

הבקו"ם של צה"ל עוזב את תל אביב ועובר לרמלה

הבקו"ם של צה"ל עוזב את
תל אביב ועובר לרמלה
על פי התכנון עד 2024 ייצא צה"ל מתל השומר ויעבור למחנה החדש בסמוך לפיקוד העורף ברמלה. עיריית רמלה: המהלך יחזק את העיר והעסקים הקטנים ויספק מאות מקומות עבודה חדשים כראוי לעיר מחוז מתפתחת

היסטוריה. הבקו"ם של צה"ל עוזב את תל השומר בתל אביב ועובר לרמלה. כך חשף השבוע אתר  YNET . על פי התכנון עד 2024 ייצא צה"ל מתל השומר ויעבור למחנה החדש בסמוך לפיקוד העורף ברמלה.  במסגרת התכנית יפונו ויעברו לרמלה גם השלישות ברמת גן ומפקדת זרוע היבשה בקסטינה.

בעיריית רמלה הביעו סיפוק רב מהודעת צה"ל ומשרד הביטחון. מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי מהלך זה יחזק את העיר רמלה וסביבתה, יחזק את העסקים הקטנים בעיר, ויספק מאות מקומות עבודה חדשים כראוי לעיר מחוז.

במחנה החדש ברמלה אמורים לשרת עוד כ-10,000 איש ובנייתו צפויה להיות מתקדמת ובשיטות בנייה ירוקה, טכנולוגיות חכמות בעלות של מיליארדי שקלים.

על פי התכנון בפרויקט שזכה לשם "אופק רחב" אמורים להיבנות על שטח של 363 דונם שני מגדלים בגובה של 20-24 קומות בשטח של 270 אלף מ"ר בנוי. במחנה ברמלה יוקמו לשכת הגיוס, מרכז רפואי, מעבדות וכן מרכזי השירות של צה"ל.

על פי הודעת משרד הביטחון,  המחנה החדש ברמלה יכלול למעשה כ-10 מפקדות בהן אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, מפקדת זרוע היבשה ואגף כוח האדם. יצוין כי על פי התכנית תתבצע הרחבה של התחבורה הציבורית לרבות הקמת תחנת רכבת בסמוך לקריית האומנים.

 

חזרה
Facebook