רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נחנך ביתם החדש של ילדי הורי צמי"ד ברמלה

ברמלה משקיעים יותר, למען ילדים עם צרכים מיוחדים
נחנך ביתם החדש של ילדי הורי צמי"ד ברמלה מנכ"ל העירייה רונן עזריה: הנהלת העירייה רואה חשיבות רבה במתן מענה הולם לילדים בעלי צרכים מיוחדים. רמלה מהווה מודל לחיקוי כמובילה בקידום ותמיכה רחבה באוכלוסיות מיוחדות

עיריית רמלה בשיתוף קבוצת הורי צמי"ד חנכה בשבוע שעבר את ביתם החדש של ילדי וחניכי צמי"ד עם צרכים מיוחדים. בהתאם להחלטת הנהלת העירייה, הוקצה ושודרג מרכז חדש להורי צמי"ד במתחם בית הספר היסודי אחווה.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי הדאגה לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים היא ערך עליון והדגיש, כי הנהלת העירייה רואה חשיבות רבה במתן מענה הולם לצרכי אוכלוסיה זו, וכי רמלה מהווה מודל לחיקוי כמובילה בקידום ותמיכה רחבה באוכלוסיות מיוחדות.

קבוצת הורי צמי"ד פועלת בעיר למען ילדים עם צרכים מיוחדים, בהתנדבות, ביוזמות ותוכניות לקידום מודעות ומענים לבעלי צרכים מיוחדים. הקבוצה פועלת במסגרת תוכנית 'מוטב יחדיו' במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה.

יו"ר קבוצת הורי צמי"ד ריקי פרץ: "מדובר בחלום שהתגשם של מספר אימהות לילדים עם צרכים מיוחדים. היום אנו מסכמים תקופה רוויה של פעילות ועשייה התנדבותית ועירונית בכל הקשור לבעלי צרכים מיוחדים בעיר. מהיום יש לכולנו בית ומקום לפעילות לכל ילדינו ומקום לחלוק, לשתף ולקדם את ילדינו".                                                                           

פרץ הודתה לכל השותפים שבדרך על תמיכתם ועזרתם בהקמת הבית החדש, "אני מודה להנהלת העיר שבחרה לתעדף את אוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים ולהעלות את הנושא על סדר היום.  תודה למחלקת הרווחה בראשותו של אייל קהלני וצוות נכויות עבודה קהילתית מירב אורנשטיין, לתכנית מוטב יחדיו ולארגון הג'וינט שהיו הפלטפורמה להקמת הקבוצה והגשמת החזון לאורך הדרך שאיפשר פרישת כנפיים וצמיחה. תודה מיוחדת למנהל מחלקת אחזקה אילן שרמי, משה קקון,  לצוות מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, להנהלת מתנ"ס רמלה בראשותו של מאיר בן חמו, לאגף החינוך והנוער בניהולה של אלונה קליימן ולבנות קבוצת הכדורסל אליצור רמלה. תבורכו".   לפרטים על פעילות בבית צמי"ד, ריקי פרץ 0547107748
 
חזרה
Facebook