רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

הצלחה לביתן העיר רמלה ביריד התיירות הבינלאומי

רמלה על מפת התיירות
הצלחה לביתן העיר רמלה ביריד התיירות הבינלאומיגורמי
תיירות מישראל הביעו עניין בביתן התיירות של רמלה ובמה שיש לעיר להציע לקבוצות, משפחות ומטיילים.  מנכ"ל העירייה רונן עזריה: הנהלת העירייה רואה במימוש הפוטנציאל התיירותי של העיר וקידומו חשיבות רבה 

זו השנה השלישית ברציפות להשתתפותה של רמלה ביריד התיירות הבינ"ל IMTM בגני התערוכה. העירייה וקרן רמלה בשיתוף מנהלת התיירות הציגה במסגרת היריד ביתן שכולו רמלה. תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM - International Mediterranean Tourism Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות.

מנכ"ל עיריית רמלה רונן עזריה, בירך על השתתפות העירייה ביריד התיירות הבינ"ל וציין, כי  נושא קידום התיירות לעיר ומימוש הפוטנציאל של רמלה על שלל אתריה ההיסטוריים ושווקיה, מצוי על שולחנה של הנהלת העירייה שרואה בנושא חשיבות רבה. לרמלה היסטוריה עתיקה ומפוארת המלמדים על מעמדה החשוב בימי קדם. אתריה המרכזיים וההיסטוריים מהווים אבן שואבת לאלפי מטיילים, חוקרים והיסטוריונים לאורך הדורות.

מנהל המוזיאון והתיירות רון פלד ציין, כי התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים - תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. לדבריו השתתפות העירייה ביריד היא פעולה נוספת לקידום מערך התיירות בעיר.

פלד הוסיף, כי בביתן הרמלאי הוצגו, כאמור, אתרי התיירות של רמלה וכן טעימות מהשוק ומתקן הטבעת המטבעות העתיקים של המוזיאון העירוני. גורמי תיירות מישראל הביעו עניין בביתן ובמה שיש לרמלה להציע לקבוצות, משפחות ומטיילים באשר הם וסוכני נסיעות נרשמו לסיורי חשיפה בעיר. על הפקת הביתן ותפעולו בימי היריד עמלו צוות מוזיאון רמלה, אורנה שומרון  ושמעון שלום.

במסגרת היריד נחשפו גורמי התיירות השונים, בהם בין היתר: עמותות תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים, לאתריה הייחודיים של העיר, בהם: שוק רמלה, מוזיאון רמלה, המגדל הלבן, בריכת הקשתות, בית הכנסת הקראי, הכנסייה הפרנציסקאנית, הכנסייה האורתודוכסית, המסגד הגדול ועוד - 
 
חזרה
Facebook