רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נתפסו והושמדו ברמלה כ-200 ק''ג בשר שאינו ראוי למאכל אדם

נתפסו והושמדו ברמלה כ-200 ק''ג בשר         
 שאינו ראוי למאכל אדם

כנגד הרוכל שנתפס ע"י פקחי העירייה והשירות הווטרינרי העירוני רמלה,  מוביל בשר בתנאים ירודים, נפתחו הליכים משפטיים

פעילות מוצלחת של אנשי יחידת הפיקוח העירוני ואנשי השירות הווטרינרי העירוני ברמלה, חשפה רוכל שעסק על פי החשד במכירת בשר שלא כחוק. חשיפת הרוכל התאפשרה תודות לתגובה עירונית מהירה בעקבות פניית תושב שפנה למוקד העירוני 108 ודיווח על רוכל שמוכר בשר מרכבו הפרטי.

במסגרת הבדיקה שנערכה התחוור, כי הרוכל פעל לכאורה בניגוד לחוק וכלל הבשר שנתפס ברשותו, כ-200 ק"ג, הוחרם והושמד ע"י השירות הווטרינרי העירוני.

מהשירות הווטרינרי נמסר, כי על פי החשד הבשר שהובל בתנאי תברואה ירודים וחשוד כמוברח מהשטחים, אינו ראוי למאכל אדם ומהווה סכנה לבריאות הציבור. הרוכל נקנס ויפתחו כנגדו הליכים משפטיים.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, שבח את פעולת הפקחים והשירות הווטרינרי והודה לציבור על ערנותו. מהשירות הווטרינרי שבים וממליצים לציבור הרחב, יש לרכוש בשר רק באטליזים ובמרכולים מורשים המחזיקים ומציגים את רישיון העסק. יש להקפיד ולבדוק את תאריך תפוגת המוצר ולוודא שהבשר מוחזק בטמפרטורה המתאימה לו (מוצרים טריים 0-4 מע"צ ומוצרים קפואים ב18- מע"צ). בכל מקרה בו הנכם נתקלים במכירה חשודה של בשר, הנכם  מתבקשים להתקשר באופן מידי למוקד העירוני 108.
 
חזרה
Facebook