רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

טוני אלבינה, הוא הזוכה בתחרות ''הנואם הצעיר'' של רוטרי רמלה לבתי הספר היסודיים

כוחה של מילה

טוני אלבינה, הוא הזוכה בתחרות ''הנואם הצעיר'' של רוטרי רמלה לבתי הספר היסודיים

צוות שופטים בכיר קבע כי "הזוכה במקום הראשון בתחרות "הנואם הצעיר" של רוטרי לבתי הספר היסודיים, לשנת 2018, הוא התלמיד טוני אלבינה מכיתה ו' בבית הספר "
טרה סנטה".  
טוני ייצג את רמלה בתחרות האשכולית שתתקיים במודיעין בחודש פברואר 2018.

תחרות "הנואם הצעיר" ברמלה צוברת תאוצה. מספר בתי הספר והתלמידים המשתתפים הולך וגדל משנה לשנה.  בשל ריבוי בתי הספר והתלמידים המשתתפים, התחרות מתקיימת השנה בשני שלבים, כאשר בשלב הראשון התמודדו בתי הספר היסודיים, ובשלב השני יתמודדו חטיבות הביניים והתיכוניים.

על במת אשכול הפיס, ניצבו תלמידים מששה בתי ספר יסודיים, אשר נאמו, ריגשו וזכו למחיאות כפיים סוערות. 

נשאו דברים וברכו נשיאת המועדון זינה יסקוב, יו"ר אפיק צעירים ונוער בלה כהן וראש העיר מיכאל וידל, אשר סיפר בהרחבה על חשיבות הנאום, והביא כדוגמא ראשי ממשלה בעבר ובהווה, אשר בהופעתם ובנאומיהם הצליחו לקדם רעיונות ונושאים חשובים.  וידל איחל הצלחה לנואמים והודה לחברי רוטרי על הארגון והביצוע של התחרות.

נשיאת המועדון זינה יסקוב, העלתה על נס את שיתוף הפעולה בין הנהלת העיר ומחלקותיה לבין מועדון רוטרי. בקידום פרויקט זה ופרויקטים אחרים, ואיחלה הצלחה לכל המתמודדים.

לאחר שמיעת הנואמים הצעירים, התכנסו השופטים בראשות עו"ד דורון דבורי, לקביעת הזוכים. יו"ר צוות השופטים עו"ד דורון דבורי, ציין כי ההחלטה הייתה קשה וכי הפרש הנקודות, להן זכו המתמודדים, היה קטן מאוד.  

המקום הראשון הוענק, כאמור, לתלמיד טוני אלבינה מכתה ו' בבית ספר "טרה סנטה", אשר נאם בנושא "כוחה של מילה", וריתק את הקהל, שהריע לו בתשואות.   טוני ייצג את העיר בתחרות האשכולית שתתקיים בחודש פברואר במודיעין.
 
 
 
חזרה
Facebook