רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

פעילים צעירים מקדמים בריאות

פעילים צעירים מקדמים בריאות

 יחידת הבריאות העירונית, פועלת רבות למען העיר רמלה בתחום קידום הבריאות. העיר רמלה חברה ברשת 'ערים בריאות' מזה למעלה מ-20 שנה. מתאמת הבריאות העירונית, אחראית על התחום, והתושבים נהנים מהדרכות, פעילויות ופרויקטים המקדמים בריאות ואיכות חיים.

 פעילויות רבות בנושא, מתקיימות בבתי הספר בעיר, במטרה להעלות את המודעות לבריאות ואיכות החיים של ילדינו. בבתי הספר פועלים מקדמי בריאות צעירים בליווייה של מקדמת הבריאות העירונית יעל ניסימיאן פאי והתזונאית הדס חלימי, והתלמידים זוכים גם הם לפעילויות מיוחדות, שימת דגש על אכילה בריאה ונבונה.

יחידת הבריאות העירונית פועלת גם בשיתוף פעולה עם תוכנית עיר ללא אלימות, המפעילים יחד פרויקט של גינה מקדמת בריאות ומניעת אלימות, הדרכות משותפות, ימי עיון ועוד.  התכנים והפעילויות השונים מתחברים לכדי עשייה משותפת בתחום החשוב של שיפור איכות החיים בעיר.

בשבוע שעבר תלמידים מבית הספר בן צבי, במסגרת פרויקט פעילים צעירים של תוכנית עיר ללא אלימות, החליטו לקיים קבלת פנים בריאה לבאים בשער בית הספר. התלמידים חתכו פירות וירקות והכינו מגשים צבעוניים ואטרקטיביים להורים ולילדים שהגיעו בבוקר לבית הספר. החוויה הייתה מהנה, טעימה ובריאה!
 
חזרה
Facebook