רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

שופצה ושודרגה מועדונית ביאליק ברמלה

המועדונית שודרגה במסגרת שיתוף פעולה בין הקרן לידידות ועיריית רמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל להנהלת הקרן: תבורכו על פועלכם למען ילדי העיר. מנכ"ל הקרן לידידות ג'ף קיי: אנו שמחים להעניק לילדי רמלה בית יפה, חדש ומזמין

במעמד ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ומנכ"ל הקרן לידידות מר ג'ף קיי נחנכה בשבוע שעבר מועדונית ביאליק המשמשת את ילדי העיר. המועדונית שופצה ושודרגה ללא היכר בשיתוף העירייה והקרן לידידות שמימנה את עלות השיפוץ בסכום של כחצי מיליון שקלים.

המועדונית משמשת את ילדי העיר ופועלת באמצעות אגף החינוך והנוער והמחלקה לשירותים חברתיים. במסגרת המועדונית זוכים הילדים מכיתות א-ה למסגרת חינוכית תורמת ומחבקת של שיעורי בית, פעילות תרבות פנאי, העשרה ותזונה בניהולה של הגב' דינה קאו.                                                                        

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה בחום למר קליין וליו"ר הקרן לידידות  הרב יחיאל אקשטיין על פועלם למען שדרוג המועדונית המעניקה לילדי העיר בית חם ואוהב. וידל: "תבורכו על פועלכם למען ילדי העיר. ערב ראש השנה זו הזדמנות נהדרת לחבק אתכם על נתינה באהבה על גילוי של סולידאריות וערבות הדדית ראויה לשבח. תודה ושנה טובה לכלל השותפים עובדי העירייה שליוו את הפרויקט, הילדים והוריהם".

 ג'ף קיי, מנכ"ל הקרן לידידות:  "לפני שנתיים שלחנו מכתב כמעט לכל הרשויות ברחבי הארץ ובישרנו שאלפי התורמים שלנו מרחבי העולם מבקשים לעשות בכל רשות את מה שטוב לאותו המקום. בעיריית רמלה בחרו בשדרוג ושיפוץ מועדונית ביאליק. לעיתים, לאחר סיום הלימודים בבית הספר לתלמידים אין תעסוקה, כי ההורים עובדים לפרנסת המשפחה. אנחנו בקרן לידידות ברשותו של הרב יחיאל אקשטיין, רצינו שלילדים יהיה טוב. חשוב לנו שזה יהיה עבורם לא רק המקום להיות בו, לאכול  לשחק ולעשות שיעורים, אלא מקום שירגיש כמו בית יפה, חדש ונקי. אני שמח שהצלחנו ביחד לשמח את ילדי העיר רמלה".

הקרן לידידות, מייסודו של הרב יחיאל אקשטיין, היא הארגון החברתי הגדול במדינה הפועל לחיזוק חוסנה החברתי של ישראל. הקרן פועלת באמצעות תרומתם הנדיבה של מעל ל-1.4 מיליון תורמים אוהבי ישראל שאינם יהודים ברחבי העולם, אשר חרטה על דגלה סיוע לאוכלוסיות שונות וגייסה עד כה מעל לארבעה מיליארד שקלים לביצוע פרויקטים מגוונים, בתחום השירותים החברתיים, עלייה וקליטה חירום ובטחון בישראל.

השתתפו בפגישה מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים אייל קהלני, מנהל מחלקת האחזקה אילן שרמי שהיה שותף מלא לשדרוג המקום,  נציגי הקרן לידידות ואורגני העירייה השונים.
 
 
חזרה
Facebook