רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

נוביל את תלמידי רמלה להישגים פדגוגיים וערכיים

עם פתיחתה המוצלחת של שנת הלימודים תשע"ח, מקיים ראש העיר רמלה מיכאל וידל, מפגשי עבודה עם כלל הנהלות בתי הספר במטרה לבחון הצרכים, התוכניות והיעדים וידל: "בכוונתי לכהן כמנהל-על לאגף החינוך והנוער ויחד עם גורמי המקצוע להוביל את תלמידי העיר להצלחה"

במסגרת פתיחת שנת הלימודים תשע"ח מקיים ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, פגישות עבודה עם כלל מנהלי בתי הספר בעיר. במסגרת המפגשים בוחן ראש העיר את הצרכים, שעות התגבור, תכני הלימוד, מספר התלמידים והתוכניות השונות המותאמות לתלמידי העיר בכל בית ספר, לרבות שיחה ומפגשים עם תלמידים. במפגשים נטלו חלק מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן וצוותה.                                            

כאמור מאז פתיחת שנה"ל קיים רה"ע וידל, שורה של ביקורים בבתי הספר. ראש העיר ברך את הנהלות בתי הספר ולמד מקרוב על הצרכים, תוכניות הלימוד והיעדים. ראש העיר הדגיש בדבריו, כי יפעל לשדרוג מערכת החינוך והישגי תלמידי העיר. "אני רואה בקידום מערכת החינוך העירונית ותלמידי העיר, ערך עליון. נוביל את תלמידי העיר להישגים פדגוגיים וערכיים. בכוונתי להשקיע משאבים רבים בהטמעת שורה ארוכה של תוכניות למידה, העשרה, פיתוח מנהיגות וערכים שיצעידו את ילדי העיר להישגים רבים".                            

ראש העיר הדגיש, כי בכוונתו להיות מעורב בפרטים הקטנים, לבקר באופן תדיר בבתי הספר וגני הילדים, להיות קשוב לצרכים ולהוביל את מערכת החינוך העירונית להישגים. וידל: "בכוונתי לכהן כמנהל-על לאגף החינוך והנוער ויחד עם גורמי המקצוע להוביל את תלמידי העיר להצלחה. בהזדמנות זו ערב ראש השנה, אני מבקש להודות להנהלות בתי הספר, צוותי ההוראה,  למנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן וצוותה, ליו"ר ועד ההורים העירוני אורלי ארביב וחבריה, המפקחים ונציגי משרד החינוך ולכלל אורגני העירייה, על פתיחה מוצלחת של שנה"ל תשע"ח, תודה לכם ושנה טובה מלאה בהישגים".
 
 
חזרה
Facebook