רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

התיכונים: האורתודוכסי, טרה-סנטה ואלהודא נבחרו לבתי הספר הערכיים ביותר בישראל

בתי הספר שזכו בהישג המרשים לשנת תשע"ז הם: תיכון טרה-סנטה, אלהודא, והתיכון האורתודוכסי. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "הערכתי העמוקה למנהלי בתי הספר וצוותי ההוראה, בזכותכם העיר זוכה בתלמידים מצטיינים בערכים, מצוינות ובתרומה לחברה ולקהילה"

הישג נוסף למערכת החינוך ברמלה. שלושה בתי ספר מרמלה נבחרו על ידי משרד החינוך לבתי הספר הערכיים ביותר בישראל לשנת תשע"ז. בתי הספר: התיכון האורתודוכסי שזכה לדרוג הגבוה ביותר, תיכון טרה-סנטה ותיכון אלהודא, נבחרו ע"י משרד החינוך לבתי הספר התיכוניים המצטיינים בתחום הערכי והחברתי.                                                                                                    

שר החינוך נפתלי בנט ברך את הנהלות בתי הספר וצוותי ההוראה על בחירתם: "אני מברך את המנהלים ועובדי ההוראה שהצטיינו בטיפוח ובעיצוב הערכים של הדורות הבאים".                                                                             

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה לשר החינוך נפתלי בנט ולמנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, על הבחירה בשלושה בתי ספר בעיר וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה שלצד החינוך הפדגוגי יינתן דגש מיוחד לחינוך לערכים, לקבלת אחריות, נתינה, קבלת האחר והשונה וסולידאריות חברתית.                                                                                                   

ראש העיר שיגר למנהלת התיכון האורתודוכסי הגב' מחול אלהאם, למנהל התיכון אלהודא מר למעי עיסא ולמנהל תיכון טרה-סנטה האב עבד אלמסיח פהים, מכתב הוקרה ותודה.   

וידל: "ברצוני לברך אותך על ההישג החשוב והמשמעותי על בחירת בית ספרך לבית ספר מצטיין בגין הישגים ערכיים חברתיים ולימודיים בשנת תשע"ז. אין ספק שזכייה זו מצביעה על עשייה מבורכת שלכם ושל צוות המורים. ברצוני להביע הערכתי לכם, שכן הישג זה אינו הישג פרטי, אלא הופך להיות חלק מקידום ההוראה ברמלה. בזכותכם ובזכות צוות המורים, העיר זוכה בתלמידים מצטיינים בערכים, במצוינות ובתרומה לחברה ולקהילה".                         

מנהלת אגף החינוך והנוער הגב' אלונה קליימן ברכה את מנהלי בתי הספר וצוות המורים על בחירתם וציינה, כי מדובר בעדות נוספת על איכות מערכת החינוך בעיר רמלה.                         

יש לציין, כי זו השנה החמישית שמשרד החינוך מפרסם את רשימת בתי הספר העל יסודיים שהצטיינו בהישגיהם הערכיים, החברתיים והלימודיים. בתי הספר יתוגמלו על ההישגים הבאים: הישגים חברתיים שכוללים מניעת נשירה, הישגים ערכיים שמתייחסים לקליטת תלמידי חינוך מיוחד,  הישגים לימודיים שמודדים זכאות לתעודת בגרות, הצטיינות במבחני בגרות, קידום התלמיד על פי יכולותיו ולא רק בממד של זכאות לבגרות, היחס של צוות ההוראה למצוינות, בנוסף להצטיינות במקצועות מדעיים ומתמטיים, ועל שמירה על טוהר הבחינות ואיכות תהליכי ההערכה בבתי הספר. צוותי החינוך בבתי הספר המצטיינים יזכו לתגמול כספי.
 
 
חזרה
Facebook