רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

נטע@ רמלה מגייסת חניכים לקראת שנת הלימודים הבאה

תנועת הנוער נטע@, מיועדת לפתח ידע לגבי טכנולוגיה וחיי החברה. התוכנית מלווה את החניך לכמה שנים וכל שנה לומדים את הנושאים: טכנאות מחשבים, רשתות, ניהול רשתות וסייבר ו-LINUX.

בשנה השנייה, לא רק לומדים, אלא גם מתנדבים,  וקיימים שלושה מסלולים המאפשרים זאת, האחד, fixit - מעבדה בה נערים מתנדבים לתקן מחשבים לאנשי העיר במחיר זול,  השני, יזמות, המתחלקת בעצם לשני מסלולים: יזמות: הנערים יוזמים טיולים ואירועים שונים ויזמות רדיו: קורס שדרנים לנערים, ומסלול שלישי, הדרכה, בו מדריכים נערים את נטע ג'וניור.

ג'ניפר, חניכה בתנועת הנוער נטע@: "מניסיון אישי נטע עזר לי בחיי האישיים בנושאים שונים כמו תיקון מחשב אישי שלי ובחיי החברה שלי,  למשל הכרתי המון חברים חדשים מכל רחבי הארץ בכל מיני אירועים, אחד האהובים עלי זה היה מחנה הקיץ שיצאנו אליו לפני תחילת שנה במטרה שנכיר את החניכים האחרים וגם היכרות עם החומר שנלמד השנה. לדעתי נטע זה אחד החוויות שלא אשכח בחיים כי זה תורם ויתרום לי המון בחיי ואם את או אתה קוראים את זה,  ויש לכם הזדמנות להשתתף בזה, פשוט תעופו על זה".

כאמור, נטע@ מגייסת כעת חניכים לקראת שנת הלימודים הבאה, וזה המקום לפנות אליכם, בואו להיות חלק מתנועת הנוער נטע@. לפרטים, ניתן ליצור קשר עם רותם, רכזת תכנית נטע@ רמלה  054-3552242  .   
 
 
חזרה
Facebook