רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

אות רמון למצוינות ומנהיגות הוענק לעדן מרואלי מרמלה

יו"ר מועצת התלמידים לשעבר בוגר תיכון אורט לילינטל עדן מרואלי מרמלה, קיבל בשבוע שעבר את אות רמון למצוינות ולמנהיגות על שם אילן ואסף רמון ז"ל.                           

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, בירך על זכייתו של עדן באות רמון למצוינות והדגיש, כי הוא רואה חשיבות רבה בהישגו של עדן המעיד על איכותה של מערכת החינוך העירונית.        

עדן מרואלי הודה על הבחירה בו ועל ההזדמנות להיות חלק מקבוצת צעירים מלאי השראה ומוטיבציה לפעול למען הקהילה. "זכיתי עם חבריי להיות חלק ממשפחת קרן רמון המדהימה. אני חש שבמידה רבה הפרס הוא לכלל חבריי בני הנוער הנפלאים והמוכשרים שלומדים ברמלה, תודה לקרן רמון ולכל השותפים שתמכו וליוו לאורך כל הדרך, למשפחתי, לחווה לוזון, ליואב נדב לצוות החינוכי בתיכון לילינטל, למרכז התקשורת העירוני רדיו קול רמלה, למדריכים באחריי, למורים והמחנכים שלי בנווה יונתן ולכל החברים הנפלאים שלי, תודה על שנה מופלאה".                                                                                          

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, ברכה את עדן וציינה, כי מערכת החינוך ברמלה גאה על הבחירה. עדן מרואלי הוא בוגר תיכון אורט לילינטל בכיתת מופת במגמה ביולוגית וביוטכנולוגית. עדן הינו חניך בקבוצת "אחריי" והוביל עם מועצת הנוער מספר פרויקטים בעיר, בהם: 'תנו לי צ'אנס' מופע כישרונות שכל ההכנסות ממנו הן קודש לנוער בסיכון. כמו כן יזם כנס מנהיגות צעירה מתוך מטרה לעודד את ההתנדבות בעיר בקרב בני נוער ועוד.    יש לציין, כי עדן מצטרף לצעירים מיכאל קגזנוב ורותם אלישע מרמלה שזכו בעבר באות רמון.
 
 
חזרה
Facebook