רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

גן הילדים שלי

ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל, חזר לגן עגנון, הגן בו למד בילדותו: "אני נרגש. חינוך ילדינו הוא הנושא החשוב ביותר עליו יושם דגש. נפעל להפעלה ויישום תוכניות למידה, העשרה, פיתוח מנהיגים וערכים, עידוד המצוינות, תמיכה בחלשים למען הצלחת תלמידי העיר"

ראש עיריית רמלה הנבחר מיכאל וידל, בחר לבקר בשבועיים האחרונים בשורה ארוכה של גני ילדים ובתי ספר החוגגים בימים אלו את סיום שנת הלימודים תשע״ז. אך דומה שבגן עגנון ההתרגשות מבחינתו הייתה רבה.                                                                             

ראש העיר הפתיע את הורי ילדי גן עגנון וצוות הגן כשסיפר בהתרגשות, כי מדובר בגן הילדים בו למד בילדותו. ״אני לא אמור להתרגש, אבל תאמינו לי אני נרגש ביותר לחזור לגן בו למדתי בילדותי, התמונות חוזרות והזיכרון חד״.                                                             

ראש העיר ברך את ילדי הגן והורי הילדים ואיחל להם חופשה נעימה ובטוחה. במסגרת סיוריו הרבים בבתי הספר ובגני הילדים הצהיר ראש העיר כי בכוונתו להשקיע משאבים רבים בקידום מערכת החינוך ולהיות מעורב בפרטים. "חינוך ילדינו הוא הנושא החשוב ביותר עליו יושם דגש. נפעל להפעלה ויישום תוכניות למידה, העשרה, פיתוח מנהיגים וערכים, עידוד המצוינות, תמיכה בחלשים למען הצלחת תלמידי העיר".
 
 
חזרה
Facebook