רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

קידום מערכת החינוך והישגי תלמידי העיר הוא ערך עליון

ראש העיר רמלה הנבחר מיכאל וידל, בסיוריו וביקוריו בבתי הספר ובגני הילדים בעיר: "בכוונתי לכהן כמנהל על לאגף החינוך והנוער ויחד עם גורמי המקצוע להוביל את תלמידי העיר להצלחה"

ראש עיריית רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, קיים בשבועיים האחרונים שורה של ביקורים בבתי הספר וגני ילדים המקיימים בימים אלה מסיבות סיום שנת הלימודים תשע"ז. בין היתר כיבד ראש העיר בנוכחותו את תלמידי והורי בית הספר אלאמל שחגגו את סיום השנה באשכול הפיס, את תלמידי בית הספר ''האומנים'' שחגגו בהיכל התרבות, תלמידי בית ספר ''בן צבי'', ילדי גן הילדים ''בורוכוב'' ועוד.                                                                          

ראש העיר ברך את התלמידים וילדי הגנים על סיום שנת הלימודים והדגיש בדבריו, כי יפעל לשדרוג מערכת החינוך והישגי תלמידי העיר. "אני רואה בקידום מערכת החינוך העירונית ותלמידי העיר, ערך עליון ובכוונתי להשקיע משאבים רבים בהטמעת שורה ארוכה של תוכניות למידה, העשרה, פיתוח מנהיגות וערכים שיצעידו את ילדי העיר להישגים רבים".

ראש העיר הדגיש, כי בכוונתו להחזיק בתיק החינוך העירוני, להיות מעורב בפרטים הקטנים, לבקר באופן תדיר בבתי הספר וגני הילדים, להיות קשוב לצרכים ולהוביל את מערכת החינוך העירונית להישגים. וידל: "בכוונתי לכהן כמנהל על לאגף החינוך והנוער ויחד עם גורמי המקצוע להוביל את תלמידי העיר להצלחה". ראש העיר פנה לתלמידים וילדי הגנים איחל להם חופשה נעימה ובעיקר בטוחה בדרכים.
 
 
חזרה
Facebook