רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

מוכנות לכתה א' דרך הגוף במרכז לגיל הרך ברמלה

כיתה א' הינה מדרגה ושלב משמעותי בחיי הילדים. בגן הם למדו במסגרות חצר ומרחב עם שלל מתקנים והרבה משחק.  הסביבה הבית-ספרית והמעבר לכיתה א' דורשים הסתגלות למגוון אתגרים ודרישות כגון: חוקיות, קבלת סמכות (הפסקות שיעורים) כללים וגבולות. 

מוכנות לכתה א' דרך הגוף  בשיטת אלבאום הינה תוכנית ייחודית המכינה את מערכות הגוף ללמידה. מוטוריקה גסה וחגורת כתפיים, יציבה ושיווי משקל לישיבה תקינה מול שולחן, כיוונים, ומוטוריקה עדינה כהכנה לכתיבה, הכרת האותיות במשחק בצורה חווייתית ומהנה, כמו גם ביטוי ולגיטימציה לרגשות העולים לקראת המעבר לכיתה א'. במקרים רבים זיהוי מוקדי הקושי בשלב זה יתרמו לקדם את הילד והוריו. בנוסף, ליווי ההורים והדרכתם לקראת מעבר חשוב זה יסייע רבות שכן הורים רבים עם ניסיון ובלי, מתקשים ופועלים מתוך מקום של פחד וחרדה, ציפיות גבוהות ומוגזמות או להפך.  

התוכנית מתבססת על שיטת אלבאום הרואה בגוף את אחד המוקדים לפתרון קשיים שונים. התוכנית מעוררת לסקרנות. למידה ומוטיבציה מדגישות את הייחודיות והיצירתיות וכן מאפשרות ביטוי היכולת האישית של כל אחד ואחד מהילדים.    החוג מועבר על-ידי מאבחנת ומטפלת בשיטת "אלבאום"

בשל הביקוש, בימים אלו נפתחת קבוצה נוספת למוכנות לכתה א' דרך הגוף.  פרטים והרשמה: המרכז לגיל הרך 08-9201526/7 .

 
חזרה
Facebook