רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

בית ספר אופק זכה בפרס חינוך מחוזי לאיכות ומצוינות לשנה"ל תשע"ז

בית ספר יסודי "אופק" זכה בפרס  החינוך המחוזי לאיכות ומצוינות  לשנת הלימודים תשע"ז. הזכייה בפרס היא תוצאה של השקעה ועשייה פדגוגית רחבת היקף בתחומי הדעת השונים, בתכניות העשרה רבות ואיכותיות הניתנות לכלל השכבות ובהלימה רבה לעיקרון הפדגוגי של בית הספר:" בית ספר "אופק"  מקדם מצוינות, מנהיגות ויזמות".
 
ראש העיר רמלה מר מיכאל וידל ברך על הזכייה ואמר:״בית הספר קיבל את הציון הגבוה ביותר מבין בתי ספר רבים שהיו מועמדים השנה במחוז מרכז. פרס זה מביא כבוד וגאווה רבה לעיר. אני מוקיר ומעריך את מנהלת בית הספר ואת צוות המורים על עשייתם ותרומתם הרבה לקידום תלמיד העיר. עיריית רמלה משקיעה רבות באמצעים טכנולוגים בבתי הספר. בנוסף,  בבית ספר "אופק" פועלת תכנית "הטייסת" במימון העירייה ובשיתוף קרן רמון, שמטרתה לטפח מנהיגות צעירה, אחראית וערכית.  אני מאמין במערכת החינוך ברמלה, ואפעל על מנת לקדמה ולפתחה להישגים, כי עבור ילדי העיר, השמיים הם הגבול"
מנהלת בית ספר, הגב' דורית נבו:״בשנים האחרונות אנו מובילים בבית הספר תהליכי הוראה – למידה- הערכה חדשניים , המקדמים תפקודי לומד, שיסייעו לתלמידים שלנו להתמודד עם אתגרי המחר ולהצליח בחיים. בשנה זו המשכנו להעמיק בתחומי המחקר והטכנולוגיה באמצעות למידת חקר בתחומים סביבתיים בליווי מומחי דעת שונים ומגוונים ויחד התלמידים פיתחו המצאות נהדרות וחדשניות שהתבססו על תיכנות ועל תהליכים הנדסיים של פיתוח מוצר ועשו זאת בהצלחה רבה״. 
אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער:" אני מודה למפקחת בית הספר, הגב' גבי יחזקאל, על האמון הרב שנתנה בבית הספר ועל ההשראה שהיוותה עבורו, כמו כן אני מודה למנהלת בית הספר ולצוות המורים על פיתוח תפקידים של עבודת צוות, פיתוח היצירתיות והסקרנות אצל הלומדים ופיתוח דרכי עבודה חדשניות. כל אלו לצד פיתוח מנהיגות התלמידים בתכניות העשרה מגוונות. בבית ספר "אופק" מנהיגות אינה רק סיסמה, מנהלת בית הספר הינה מנהיגה חינוכית מן המעלה הראשונה, המכוונת את צוות המורים והתלמידים ליזמות , לחקר ולהצלחה. כל הכבוד".
 
חזרה
Facebook