רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

חטיבת ''עידנים'' זכתה בשני פרסים ארציים במסגרת פרויקט ''יוצרים שינוי''

ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל: "ברכות לתלמידים ולצוותי ההוראה על הזכייה המביאה כבוד וגאווה למערכת החינוך העירונית ולעיר רמלה. קידום מערכת החינוך ברמלה הוא הדבר החשוב לי ביותר . יישר כוח למנהלת בית הספר על חינוך לערכים ומצוינות" 

חטיבת הביניים "עידנים" זכתה ביום רביעי, בשבוע שעבר, בשני פרסים ארציים בפרויקט "יוצרים שינוי" בחסות שרי אריסון. הפרס הראשון, פרס המורה המצטיינת בתכנית, הוענק לורד מילר, רכזת שכבת ח' בחטיבה. הפרס השני - פרס המיזם החינוכי היצירתי המצטיין הוענק לתלמידות שכבת ז-ח על הקמת להקת מחול רב-גילית. כל 15 קבוצות היזמות בשכבת ח' בחטיבה קיבלו תעודת הוקרה על היוזמות החינוכיות ערכיות שתכננו וביצעו בחטיבה בשנת תשע"ז.

ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, ברך על הזכייה וציין, כי הישגי התלמידים ראויים לשבח וכולם גאווה. וידל: "ברכות לתלמידים ולצוותי ההוראה על הזכייה המביאה כבוד וגאווה למערכת החינוך העירונית ולעיר רמלה. קידום מערכת החינוך ברמלה הוא הדבר החשוב לי ביותר . יישר כוח למנהלת בית הספר על חינוך לערכים ומצוינות".

חטיבת הביניים "עידנים" מעודדת תלמידים להביע את עצמם, ולהשפיע על חיי היום יום בבית הספר במגוון דרכים על מנת להפוך אותם לשותפים, ולפתח בהם תחושת מסוגלות אישית גבוהה. 

ראשיתה של תכנית היזמות הבית ספרית הנה בתכנית  "מפרש" - תכנית העצמה למנהלים,  שמטרתה  הצמחת יזמות איכותית ומשמעותית של מנהלי בתי ספר, כמענה לצרכים ואתגרים של מערכת החינוך בישראל.  להנחיה האיכותית והצמודה שקיבלנו מ"מפרש", צירפנו את רותי סובל רוטנברג המנהלת הפדגוגית של פרויקט "יוצרים שינוי", שהנחתה את המורים והתלמידים במהלך השנתיים האחרונות.                                                                 

מנהלת החטיבה, שרונה שלו: "אני גאה מאוד בצוות המורים המעולה שבחטיבה ובתלמידים המוכשרים שלי. כן ירבו מיזמים בית ספריים ותכניות יזמיות, שנוגעות בנפש התלמידים ומוציאות את היכולות הטמונות בהם מן הכוח אל הפועל". 
 
 
חזרה
Facebook