רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

ילדי הגנים ביקרו בבית הספר האמנים לקראת עלייתם לכיתה א'

בית הספר "האומנים" נוסד בשנת תשע"א, וזהו בית הספר הראשון בשכונת קריית האומנים, ברמלה. כחלק מהתפיסה הקהילתית והאמונה החינוכית בנוגע לחשיבות הליווי האישי של כל ילד, בית הספר מקיים תכנית "מעברים" מהגן לכיתה א' על מנת ללוות ולרכך את המעבר של ילדי הגן בהשתלבות בכיתה א'. התוכנית מאפשרת זרימה וקליטה מהירה של ילדי הגנים ויוצרת רצף של שיתוף פעולה בין שתי המסגרות שנתרמות מהצלחת הפרויקט.

לפני חופשת פסח, התקיימה פגישת הכרות ראשונה של ילדי גן "גיל", "פסנתר" ו"שיר" בשכבת כיתות א'. במפגש הילדים התארחו בתוך הכיתות, למדו על אורחות החיים בבית הספר והכינו יצירה חווייתית לקראת חג הפסח של משה בתיבה. כל תלמיד חנך ילד-גן ועזר לו בהכנה, בתכנון ובביצוע היצירה. תכנית 'המעברים' כוללת ביקור נוסף בבית הספר לכבוד יום העצמאות, ומפגשי הכנה עם ההורים.

אורית סומר, מנהלת בית הספר: "כניסתם של ילדי הגנים לבית הספר תמיד מרגשת ומיוחדת. ילדי כיתה א', התנהגו כ'אחים גדולים' וליוו בהתרגשות מתוקה את אחיהם הצעירים יותר. זהו הצעד הראשון בתהליך הקליטה של מי שיהפכו או טו טו לילדים-תלמידים שלנו, ואנו שמחים מאד עם תחילתו של עוד מחזור אשר צועד אל תוך שערי הלמידה וההתפתחות בבית הספר. בהצלחה לכולם!"
 
 
חזרה
Facebook