רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

קרן טראמפ מחבקת את מערכת החינוך ותלמידי רמלה

קרן טראמפ זיהתה ברמלה שותפה ראויה ובחרה להעניק לה מענק בגובה של 1,200,000 שח לקידום לימודי המתמטיקה בעיר!

קרן טראמפ היא קרן פילנתרופית שהוקמה בשנת 2011 על ידי האחים היהודים אדי וג'ולס טראמפ ממיאמי שבארצות הברית,  כדי לסייע למערכת החינוך בישראל לבלום את ההידרדרות במצוינות בלימודי המתמטיקה והמדעים בבתי הספר העל-יסודיים ולהניע בה שיפור משמעותי. מנכ״לית העירייה הגב׳ איילת כהן, ברכה על החלטת הקרן וציינה כי תפישת הקרן היא, כי מדובר בצורך לאומי ממדרגה ראשונה שנועד לאפשר לישראל להדביק את הפער בהישגי החינוך מול מדינות העולם ולהתייצב בעמדת זינוק טובה יותר לקראת הרבע השני של המאה ה-21 . ״אנו מודים להנהלת הקרן על החלטתם החשובה, מדובר במשימה בעלת חשיבות חברתית של מתן הזדמנות וצמצום פערים״.

מנהלת אגף החינוך והנוער הגב׳ אלונה קליימן ציינה, כי ברמלה יש תלמידות ותלמידים רבים הנכונים לאתגר, ואנו כולנו סבורים שזו זכותם וחובת-כולנו לתמוך בלמידתם. ״יחד ננגיש, נטפח ונטמיע הוראה איכותית אשר תציב את התלמיד ולמידתו במרכזה, תאבחן את יכולותיו וקשייו, תציב עבורו יעדים שאפתניים, תתאים את עצמה לאופן החשיבה ולקצב הלימוד שלו  ותעניק לו משוב בונה ומחזק״.

קליימן הוסיפה, כי רמלה גאה להיות שותפה למסע זה, אשר הינו בעל חשיבות עליונה, עבור צוותי החינוך ותלמידי העיר. מעבר להצלחה האישית של כל אחד מהתלמידים, אנו שותפים למשימה לאומית!   ״אנו מודים לקרן, אשר זיהתה נכונה את  יכולותיו של הקשר החינוכי העירוני, את  מסירותם של מנהלי בתי הספר וצוותי החינוך, ומתגייסים כולנו להשגת היעד תוך 3 שנים לפיו  25% מתלמידי העיר ייבחנו במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד״.
 
 
חזרה
Facebook