רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

בית הספר האורתודוקסי היסודי ברמלה זכה במקום השני בארץ באליפות האנגלית

אליפות האנגלית התקיימה באום אל פאחם בניהולה של עמותת "איבדאע". 20 מתלמידי בית הספר זכו במקום ראשון עד רביעי ברמה ארצית והבית ספרית. ראש עיריית רמלה יואל לביא: : לימוד השפה האנגלית הוא צורך אמיתי בהעצמת כישוריהם למימוש עצמי, בבניית עתידם המקצועי, האישי והאקדמי של התלמידים.

ביה"ס האורתודוקסי היסודי ברמלה זכה השבוע במקום השני בארץ באליפות האנגלית.
זו השנה השנייה ברציפות בה משתתף ביה"ס האורתודוקסי ברמלה באליפות האנגלית שמתקיימת מדי שנה באום אל פאחם בניהולה של עמותת "איבדאע". השנה הש
תתפו בתחרות כ-70 תלמידים מכיתה ג' עד ו' והגיעו להישגים מרשימים ביותר, אשר זיכו את בית הספר במקום שני ברמה הארצית.                                                    
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על הישגי התלמידים וצוותי ההוראה: "לימוד השפה האנגלית כיום הוא צורך אמיתי ומשמעותי ביכולתם של התלמידים ובוגרים כאחד להעצים את כישוריהם למימוש עצמי, בבניית עתידם המקצועי, האישי והאקדמי".                    

בתחרות התמודדו התלמידים עם מבחן שבדק מיומנויות שפה שונות וברמה גבוהה מאוד כאשר צוות האנגלית: גב' רולה עאזר וגב' ארסיאק סאייג, הכינו וליוו את התלמידים לקראתו. ביה"ס ערך טקס מכובד ומיוחד לכבוד אירוע זה, בו חולקו הגביעים ותעודות.

מנהלת בית הספר הגב' רוולית פזע, הביעה את הערכתה וגאוותה על הישגי התלמידים המדהימים שהגיעו למקומות ראשון, שני, שלישי ורביעי ברמה הארצית ובית ספרית, ועודדה את תלמידיה למצוינות ולהשתתפות בתחרויות ופרויקטים המעשירים את עולם הידע ומובילים להישגים אישיים בתחומים שונים.  גב' פזע הודתה למורות לאנגלית על ההישגים המרשימים של תלמידיהן ועל הובלתן ועשייתן לקידום מקצוע האנגלית בבית הספר.
 
 
חזרה
Facebook