רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

המסע לחלום - מועדון הטייסת ''מענית'' רמלה

חניכי מועדון הטייסת של בית הספר מענית ברמלה יצאו למסע אתגרי ערכי כחלק מפעילות התוכנית במטרה להגביר את תחושת המסוגלות העצמית וחשיבות החלום בחיינו. המסע מאגד את כל מועדוני הטייסת בישראל 26 בתי ספר ו 22 טייסות מבצעיות בחיל האוויר.    

המסע היה מאתגר, אורכו כ- 5.7 ק"מ ובמהלכו היו פעילויות חברתיות מעצימות. המסע התקיים בעמק יזרעאל והסתיים בתוך בסיס חיל האוויר של רמת דוד שם נערך טקס בנוכחות
 מפקד בסיס רמת דוד.                                                                                              

כ- 700 מנהיגים צעירים מכיתות ה'- ט' מכל הארץ פרצו דרך והובילו לראשונה את המסע לחלום עם בשורה גדולה שעל כל אדם לחלום ולחלום בגדול, אך עם זאת להבין שהדרך להגשמת החלום מלאה מכשולים ואתגרים ושאין קיצורי דרך או ארוחות חינם אלא חייבים להילחם על חלומותינו ולא לוותר לעצמנו. חניכי טייסת בבי"ס מענית יצאו למסע מצוידים בדגלים שהכינו בעצמם, המנון והמון רוח קרב לצאת ולכבוש יעד נוסף ובכך לבדוק ולמתוח את גבולות היכולת שלנו.  מנהלת בית הספר סיסי דוד ציינה כי שוב הוכיחו החניכים שיש לחברה הישראלית על מי לסמוך ושדור העתיד רווי בנוער ערכי ואחראי שיודע להציב לעצמו יעדים ולא לוותר עד הגשמתם. "את המסע סיימנו בבסיס חיל האוויר ברמת דוד בטקס מרגש שכלל את מפקד הכנף שבירך את הילדים הדרך שעברו ועל שעוררו השראה לעם שלם לחלום!".
 
 
חזרה
Facebook