רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

הישגים ראויים לשבח לתלמידי אורט לילינטל מרמלה

צוות תלמידי רמלה זכה בטורניר הכספות הבינלאומי והיוקרתי של מכון ויצמן. צוות נוסף עלה לגמר תחרות הסייבר הארצית. ראש עיריית רמלה יואל לביא: הזכייה מביאה כבוד לתלמידי בית הספר, למערכת החינוך העירונית ולעיר רמלה על חינוך למצוינות, נתינה וערכים״

צוות של 5 תלמידים ממגמת פיסיקה באורט לילינטל ברמלה זכה ביום רביעי בשבוע שעבר, בטורניר הכספות הבינלאומי והיוקרתי של מכון ויצמן ברחובות. חברי הצוות תלמידי י״ב באורט לילינטל, שייצגו את רמלה ובית הספר הם: ניר שרעבי, יוסי שימשילשוילי, דקל יעקב, יובל קילקר וליעד עובדת.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על הזכייה המביאה כבוד לתלמידי בית הספר, למערכת החינוך העירונית ולעיר רמלה על חינוך למצוינות, נתינה וערכים״.                             
מנהלת התיכון נועה בן יוסף ציינה, כי במסגרת התחרות בנו הצוותים המשתתפים כספות על -פי עקרונות פיזיקליים.
בן יוסף: ״בטורניר השתתפו 70 צוותים שונים מרחבי הארץ שבנו 70 כספות. צוות לילינטל זכה בקבוצת הראשונה שזיכה אותם בציון 100 בבחינת הבגרות במעבדה בפיסיקה!       
צוות התלמידים בנה את הכספת במשך השנתיים האחרונות במסגרת לימודי הפיסיקה וזכה לליווי צמוד של המורה לפיסיקה דנה אליהו וצוות מדענים ממכון ויצמן״.                                   

יצוין, כי תלמידי מגמת פיסיקה משכבת יא' כבר החלו לעבוד על הכספת הבאה לקראת התחרות שתתקיים ב-2018. יש לציין, כי נבחרת נוספת של תלמידי יא' מאורט לילינטל, לקחה חלק בתחרות הסייבר והצליחה לעלות לגמר אליפות הסייבר הארצית שתתקיים ביום שלישי הקרוב. שיהיה בהצלחה!
 
 
חזרה
Facebook