רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

מועצת הנוער רמלה זכתה באות הוקרה ארצי

השבוע זכתה מועצת הנוער של רמלה בכבוד להיות אחת משש מועצות בארץ, הזוכות לקבל פרס על יישום מלא ואפקטיבי של מסמך וועידת מועצות התלמידים והנוער הארצית לשנת תשע"ו.

המסמך עוסק בנושא "דמוקרטיה – מחזון למעשה", ורמלה קיבלה אות הוקרה על יישום המסמך בצורה היצירתית ביותר.

הטקס החגיגי התקיים בהרצליה ולקחו בו חלק בכירים ממנהל חברה ונוער, ביניהם,  רפי דהן מנהל מינהל חברה ונוער מחוז מרכז,  הדרה רוזנבלום המפקחת על המנהיגות הייצוגית, המפקחים ברשויות השונות ויושבי ראש מועצות התלמידים והנוער מכל הארץ.

בין היתר נכתב באות ההוקרה כי במועצת הנוער של רמלה "מתקיימת במה פתוחה תוך דגש על העצמה אישית וביטוי עצמי". עוד נערך שיח מכבד וקיום פסטיבל בנושא העצמת יוצרים צעירים.

האות ניתן גם על העברת תכנים במוסדות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי העוסקים בערכי הדמוקרטיה, על קידום ערך השוויון, על היות חברי המועצה מוקד לפניות תלמידים ובני נוער בכל נושא, בקיום מפגשים וחילופי תלמידים בין מועצות תלמידים ונוער ובין מגוון קבוצות האוכלוסייה.

יושב ראש המועצה, עדן מרואלי, ציין כי "חברי המועצה משקיעים שעות רבות למען בני הנוער בעיר, ופועלים מתוך אמונה אמתית במטרה ובחשיבות. כיף לראות שמכירים ומעריכים את הפעילות שלנו גם מחוץ לעיר שלנו, וזהו כבוד גדול עבורי לעמוד בראש קבוצה ערכית ומדהימה שכזאת ואני ללא ספק גאה בכל אחד ואחת מחבריי המועצה שלנו. כל הכבוד למועצת הנוער של רמלה! "

אין ספק שרמלה התברכה בקבוצת מנהיגות עצמאית חזקה ויוזמת, אשר פועלת ללא לאות למען הקהילה ולמען כלל בני הנוער בעיר
 
 
חזרה
Facebook