רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

תלמידי לילינטל זכו בהצטיינות יתרה בתחרות הארצית בסייבר

צוות תלמידי כיתה י״א מתיכון לילינטל מרמלה זכה היום ( יום ג׳ 21.3.17) במקום הראשון בתחרות הסייבר הארצית בקטגוריית דלתא המציינת הצטיינות יתרה בשיפור הישגים וניקוד בצורה חסרת תקדים במהלך התחרות.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על הזכייה וציין, כי העירייה משקיעה משאבים רבים בקידום מערכת החינוך ורואה בקידומה ערך עליון. לביא הדגיש, כי זכייתם של התלמידים מביאה כבוד רב לבית הספר לעיר רמלה ולמערכת החינוך העירונית והיא מעידה על חדשנות מאתגרת של תחומי הלימוד בתחומי הסייבר (קיברנטיקה) הביו טכנולוגיה ומדעי המחשב. לביא: ״הזכייה גם בסייבר מרוממת רוח, וממלאת החזה גאווה. יישר כח לתלמידים, למנהלת , לצוות המורים ולכל השותפים. אתם מוכיחים שאנו יכולים לכל פסגה. השתתפו בתחרותSKillz הסייבר הארצית חמישה תלמידי יא7 : מיתר ריחן, קורל כהן, אהרונוב אהרון, אוהד שפורקר ואמיר מוכעבל.
מנהלת התיכון נועה בן יוסף, ברכה את תלמידיה על הזכייה והדגישה, כי בתחרות הארצית לקחו חלק 120 צוותים מרחבי הארץ!!. בן יוסף ציינה, כי מטרת המיזם שהציגו צוות התלמידים הוא פיתוח קוד למשחק התקפי בו מהלכים טובים יותר מובילים לניצחון. התחרות החלה ב 4.12.16 ביום חשיפה בו השתתפו כל תלמידי מגמת מדעי המחשב בתיכון. לכל התהליך התלווה המנטור מושיק בוים. איש תעשיה מחברת ההייטק hp. 
 בן יוסף: ״בתקופה האחרונה שלפני תחרות הגמר עבדו התלמידים קשה מאוד לילות כימים. וזאת על מנת לפצח את האתגרים שהוצבו בפניהם. הקבוצה עלתה לגמר יחד עם 120 בתי ספר.
 בתחרות היום חולקו פרסים בחמש קטגוריות. תלמידי אורט לילינטל זכו כאמור במקום הראשון בקטגוריית דלתא המציינת הצטיינות יתרה בשיפור הישגים וניקוד בצורה חסרת תקדים במהלך התחרות״. כבוד!
 
 
חזרה
Facebook