רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

כנס המנהיגים הצעירים ברמלה

כ-100 בני נוער הגיעו לכנס מנהיגות צעירה, בהם,  חברי מועצות התלמידים הבית ספריות.

הכנס התמקד בכוחו של הנוער, במסגרתו, השתתפו המשתתפים בהרצאות, סדנאות מנהיגות ונחשפו לפעילות מועצת הנוער העירונית ברמלה.

עדי אלטשולר, אשת חינוך, מנהיגה ויזמית חברתית עתירת הישגים, אשר ייסדה את תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו', יוזמת הפרויקט 'זיכרון בסלון', העבירה הרצאה לבני הנוער, שבסיומה, ציינה שילת ריבייב תלמידת בית ספר 'נווה יונתן'  וחברת מועצת הנוער, ש"הכל אפשרי.  עדי המחישה לנו בהרצאתה שוב ושוב, שאם אנו  רוצים לשנות משהו זה בידיים שלנו, לקחתי מהרצאתה הרבה חומר למחשבה ובעיקר השראה"

אסתר גדמו יו"ר ועדת נוער וקהילה האחראית על הפרויקטים, ציינה כי: ״זו הפעם השנייה שאנחנו מוציאים לפועל את הכנס וההתרגשות לא מאחרת להגיע. השנה קיבלתי את ההזדמנות להנחות את הכנס וזו הייתה חוויה ענקית עבורי, במועצת הנוער אנחנו מקבלים הזדמנויות רבות, זו אחת מהן ואני מזמינה את כולם להצטרף לעשייה״.

עדן מרואלי, יושב ראש מועצת הנוער, סיכם את הכנס:  "אני לוקח מכאן היום שני דברים, אחד זו העובדה שהתחדדה בי היום, שהנוער היום הוא איכותי. אומרים עלינו שאנחנו דור שלא אכפת לו ועסוק בעצמו כל היום אבל היום התכנסו יחדיו כ-100 בני נוער שתורמים ורוצים לשנות. חברי המועצות הם רק חלק כאן מנוער מדהים שגדל פה. דבר שני זה התעוזה של עדי אלטשולר, השינוי נמצא בנו, אם אנחנו נפעל לשינוי- הוא יקרה".

תודה לכל  השותפים  שסייעו ועזרו,  לאלונה קליינמן, מנהלת אגף החינוך והנוער, חווה לוזון, מנהלת מרכז ההדרכה לנוער, יוסי מסטאי, מפקח מנהל חברה ונוער, שושי זאדה,  מינהל חברה ונוער  ולצוות יחידת הנוער העירונית.  תודה לצוות והנהלת 'קמפוס השפלה' על האירוח החם זו השנה השנייה, לדניאל סעדו, שהגיע בהתנדבות לצלם את האירוע ועמית בשרטי על עריכת הסרטון וכמובן, לחברי מועצת הנוער העירונית רמלה. 
 
 
חזרה
Facebook