רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

חג לאילנות בבית הספר הרי"ן

טקס ט"ו בשבט המרכזי ברמלה התקיים השנה בבית ספר הרי"ן.

תלמידי כיתות א' – ג' התכנסו במבואה לטקס חגיגי בהשתתפות: איילת כהן, מנכ"לית העירייה, אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער, ניסים מגנזי, רכז תוכנית מעוף של קק"ל, ציון משה, מנהל בית הספר, רוני ברזילי,  דובר העירייה, אליקים ויסנשטרן, רכז חינוך סביבתי , יו"ר ועד ההורים וצוות בית הספר.

תלמידי הרי"ן הופיעו בריקוד, קטעי קריאה ושירה לקול מחיאות כפיים סוערות מצד הקהל. בדברי ברכתם, עמדו מנכ"לית העירייה, מנהלת אגף החינוך והנוער, יו"ר ועד ההורים, רכז החינוך הסביבתי, מנהל ורב בית הספר, על כך שט"ו בשבט נחגג דווקא עכשיו בתקופה זו של החורף שעדיין לא רואים את הלבלוב והפריחה בעצים, כדי להבין שהעיקר הוא הדרך והעשייה עוד לפני התוצאה המוגמרת. תעודות הוקרה והערכה של בית הספר חולקו לכל הנכבדים בטקס.

במהלך הטקס חולקה תעודת הערכה מיוחדת למורה גבי דוידוב שנבחר כמורה מצטיין יחד עם עוד 100 מורים מכל רחבי הארץ.    בגמר הטקס יצאו כולם לחצר בית הספר לנטיעות של עצים וצמחים.

כל העצים הפורחים כיום בבית הספר הם עצים שנשתלו בשנים עברו בט"ו בשבט ובמהלך השנים צמחו לעצים בוגרים ופורחים. במהלך היום השתתפו תלמידי בית הספר בפעילות חינוכית ערכית  עם ירון מיארה מהקרן הקיימת לישראל.

בין הפעילויות המיוחדות בט"ו בשבט, יצוין כי תלמידי בתי הספר אופק ומענית העבירו הפנינג במרכז שדה של קק"ל בנס הרים ותלמידי בית ספר אחווה יצאו לנטיעות במפעל נשר.
 
 
חזרה
Facebook