רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

קיר ירוק ופורח בבית ספר האומנים ברמלה

תלמידי בית ספר האומנים הכינו קיר ירוק העשוי כולו מבקבוקי פלסטיק, ושתלו בהם צמחים.

הגינה המיוחדת שבנויה כולה על הקירות החיצוניים של בית הספר, בוצעה על-ידי חברת "הגן הסולארי" בשיתוף פעולה עם הצוות החינוכי. 

התלמידים הביאו מביתם בקבוקי פלסטיק, לתוכם הוכנסה אדמה ונשתלו זרעי צמחים. בסה"כ 600 בקבוקים כמספר תלמידי בית הספר שהפכו קיר רגיל לקיר ירוק ובהמשך גם צומח ופורח.

בית ספר האמנים חוגג את חודש שבט המסמל וכולל בתוכו אירועים רבים ומשמעותיים עבור קהילת בית הספר: סיום מחצית א' וקבלת תעודות וחגיגות ט"ו בשבט. במסגרת לימודי תכנית "מפתח הלב" המתמקדת בטיפוח ערכים ומיומנויות חברתיות, חודש שבט שם דגש על ערך "אחריות". הדגש בערך זה משתלב ביחד עם ט"ו בשבט ובו לומדים על אחריות לסביבתנו.

הוועדה הירוקה של בית הספר מצאה דרך חגיגית לחגוג את כל האירועים הללו, תוך הדגשים ללימודי קיימות בבית הספר, פיתוח הגינה הבית ספרית והרצון לגלות אחריות לסביבה הירוקה.

בית הספר עומד בפני הסמכה לבית ספר ירוק של המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך. שרון אטנר ואליקים ויסנשטרן מיחידת איכות הסביבה בעירייה שהגיעו לראות את העשייה סביב הקיר הירוק, ברכו את צוות בית הספר, אורית המנהלת והמורות: גינת, מור וסיוון על העשייה הסביבתית הברוכה
 
 
חזרה
Facebook