רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - חינוך

התכנית ''דרך חדשה'' במרכז חלו''ם רמלה יצאה לדרך!

מרכז חלו"ם רמלה נבחר על ידי האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, להוביל תכנית חדשה לתלמידים מצטיינים בני העדה האתיופית, "דרך חדשה", בדגש על שילובם עם כלל התלמידים המצטיינים, בקבוצות למידה הטרוגניות.

משאבים רבים הושקעו על ידי  עיריית רמלה על מנת לאפשר את הפעלת התכנית. אלונה קליימן, מנהלת אגף החינוך והנוער, ברכה את התלמידים שנבחרו להשתתף בתכנית, וציינה כי "מערכת החינוך ברמלה חרטה על דגלה את ערך השוויון, ומתן ההזדמנות לכל תלמיד ותלמידה בעיר להביא את יכולותיהם הגבוהות לידי ביטוי".  אלונה צפתה בשיעור שעסק בפיתוח חשיבה יצירתית חזותית, עם המורה קרן שיליאן, וקיימה שיח עם התלמידים.
התכנית מהווה נדבך נוסף בשותפות ההולכת ומתהווה בין האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך ובין מערכת החינוך בעיר, המקדמת הלכה למעשה את המצוינות כערך מוביל בעשייה החינוכית.
בתכנית " דרך חדשה" משתתפים תלמידים מצטיינים בני העדה האתיופית מבתי ספר ברחבי העיר. התלמידים מגיעים ליום למידה שבועי במרכז המחוננים והמצטיינים חלו"ם, באשכול הפיס, וזוכים ללמוד מגוון תחומי דעת, כמו מדעים, רובוטיקה, פיתוח חשיבה יצירתית והעשרה מילולית. את התכנית מובילה ומרכזת הגברת זהבה דסטה, בת העיר, המהווה בעבור התלמידים מודל להצלחה.

התלמידים המשתתפים בתכנית הומלצו על ידי מנהלי בתי הספר בהם הם לומדים ומתאפיינים ביכולות לימודיות בולטות ובמוטיבציה גבוהה. צוות המורים במרכז חלו"ם מברך את התלמידים החדשים אשר הצטרפו לשורותיו ומאחל לתלמידים כי תפתח להם "דרך חדשה" להצלחה!
 
 

חזרה
Facebook