רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - זהירות בדרכים

רמלה הצטרפה לקמפיין "אל תשכחו אותנו ברכב"

במסגרת הקמפיין לו שותפות רשויות רבות, תחלק העירייה סטיקרים הקוראים להורים לא לשכוח את ילדיהם במכוניות. רה"ע רמלה מיכאל וידל: אני מברך על הקמפיין  שיזמה ילידת העיר קרן ממן, אשר נועד להציל חיים

רמלה הצטרפה לקמפיין ארצי הקורא להורים שלא לשכוח את ילדיהם ברכבם. יוזמי הקמפיין הם בני הזוג קרן ומיקי ממן שהצליחו לסחוף אחריהם רשויות ותומכים רבים. קרן ילידת העיר רמלה המתגוררת כיום בצפון הארץ ובעלה איש נדל"ן יזמו והעלו פרסומים בנושא ברשתות החברתיות ואף פנו לראשי רשויות להצטרף למיזם שנועד להצלת חיים וזכו לחשיפה תקשורתית בערוץ 2.       

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על המיזם והנחה את גורמי העירייה, להצטרף לקמפיין.  ראש העיר וידל: "באחרונה אירעו מספר אירועים טראגיים ברחבי הארץ בהם מצאו את מותם ילדים קטנים. אני מברך על הקמפיין שנועד להגביר את המודעות ולהציל חיים".    ראש העיר הוסיף, כי העירייה הפיקה באמצעות מחלקת הדוברות סטיקרים מיוחדים - "אל תשכחו אותנו ברכב" שיחולקו לנהגים והורים בקרוב.                                                    

יוזמת הקמפיין קרן ממן, מפיקת אירועים ושפית במקצועה ציינה, כי לשמחתה הצטרפו לקמפיין רשויות רבות, בהן: אשקלון, ירושלים, אור יהודה חיפה ירכא ועוד. ממן: "נצבט הלב לגלות כל פעם מחדש שהורים שוכחים את הדבר היקר להם ביותר עלי אדמות ברכבים לוהטים. מדובר בטרגדיות נוראיות. הקמפיין נועד להגביר את המודעות לנושא, אני קוראת לציבור הנהגים וההורים לקחת בו חלק, להדביק את הסטיקרים על מכוניותיהם, לגייס ולהזכיר לאחרים את האחריות שרובצת עליהם, לא לשכוח להוריד את ילדיהם בגן. אני מודה לראש עיריית רמלה מיכאל וידל, על ההתגייסות שנועדה להציל חיים, יבורכו כלל השותפים ובבקשה, אל תשכחו ילדים ברכב".
 
 
חזרה
Facebook