רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - זהירות בדרכים

"אבטל את התמרורים היומיים האוסרים חנייה ברחבי רמלה"

ראש העיר רמלה הנבחר מר מיכאל וידל: " הצבת התמרורים היומיים ברחבי העיר, גרמה לבלבול וצער רב לתושבים רבים. אדאג לבצע שינוי וביטול הגזרה במסגרת החוק"
ראש עיריית רמלה הנבחר מר מיכאל וידל, הודיע השבוע,  כי בכוונתו לבטל את תמרורי החניות היומיים/שעתיים שהוצבו בשנה שחלפה ברחבי העיר. כזכור הציבה העירייה תמרורים רבים בצירי התנועה ברחבי העיר האוסרים חנייה בימים ובשעות מוגדרות.
וידל: "אין שום הצדקה בהצבת אותם תמרורים. לטעמי על העירייה למצוא את הדרך לביצוע הניקיון בצירי התנועה. אני רואה בהצבת התמרורים כשל שנולד בחטא וכל כולו נועד להגדיל הכנסות העירייה. הצבת התמרורים ברחבי העיר, גרמה לבלבול וצער רב לתושבים רבים. אדאג לבצע שינוי וביטול הגזרה".
מר וידל הדגיש, כי עם כניסתו לתפקיד ב-4 ביולי 2017 בכוונתו לקיים דיון מקצועי בנושא, לבטל את הגזרה בהתאם לחוק ולמינהל תקין והבאת הנושא לדיון והחלטת מועצת העיר. 
וידל: "אין שום סיבה שתושבי העיר ישלמו באופן בלתי צודק מס נוסף. הכשל הזה יוסר למען רווחת תושבי העיר. אצלי הקנסות הם להרתעה בלבד ולא לצורך העשרת הקופה הציבורית. בכוונתי לממש את כל הבטחותיי לציבור תושבי העיר, כי רק יחד נוכל  להצעיד את העיר לפריחה והצלחה".
 
 
חזרה
Facebook