רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - תרבות

"יחד עם רה"ע מיכאל וידל ננגיש יותר תרבות וספורט ונהפוך את רמלה לעיר תרבות תוססת ומשגשגת"

שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב:
"יחד עם רה"ע מיכאל וידל ננגיש יותר תרבות וספורט ונהפוך את רמלה לעיר תרבות תוססת ומשגשגת"
במסגרת פגישת עבודה שקיים ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, עם שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, יקודמו וייבנו בעיר אולמות ספורט חדשים, יקודם פסטיבל מרכזי "רמלה עיר עולם" שיתקיים בסוכות הקרוב, יחוזקו להקות המחול בעיר , ישודרגו תשתיות פיזיות בתחום הספורט, תוקם בריכת שחייה חדשה, יתקיים מרוץ רמלה ועוד. רה"ע מיכאל וידל: "אני מודה לשרה ולחבריי בממשלה על התמיכה והאמון למען ילדי ותושבי רמלה, יחד נצעיד את רמלה להישגים"
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל פגש בסוף שבוע שעבר את שרת התרבות והספורט ח״כ מירי רגב בלשכתה בת״א  ודן עימה בשורה של תוכניות ונושאים לקידום למען תושבי רמלה. השרה רגב: ״רמלה עיר רב תרבותית עם פוטנציאל אדיר.  אין לי ספק שרצונו של ראש העיר מיכאל וידל להנגיש תרבות וספורט על כל גווניה היא הדרך הנכונה לקדם את רמלה ולהפוך אותה לעיר תרבות תוססת ומשגשגת. נתמוך ונעזור לרה״ע יחד עם ממשלת ישראל לממש תוכניותיו למען תושבי רמלה״. בין היתר דנו השניים בקידום אירועי תרבות  וספורט לרמלה - פסטיבל  מרכזי רמלה עיר עולם שיתקיים בסוכות הקרוב, הקמה וחיזוק להקות המחול בעיר , חוגים, שדרוג תשתיות פיזיות בתרבות בניית אמפי פארק עירוני, מסלולי הליכה ואופניים, הקמת בריכה חדשה, בניית  אולמות ספורט, מירוץ רמלה ועוד.
ראש העיר וידל, הודה לשרה ולצוותה על ההיענות בקידום ובתקצוב התוכניות הרבות בהם גם הקמתם של שני אולמות ספורט נוספים וחדשים, חיזוק וקידום תוכניות ספורט לקהילות השונות בעיר ועוד. וידל: "אני מודה לשרת התרבות והספורט ח"כ הכנסת מירי רגב וצוותה על האמון והתמיכה למען תושבי וילדי העיר. יחד נצעיד את העיר להישגים ושגשוג.  רה״ע הדגיש, כי בימים הקרובים יפעלו צוותים משותפים לעירייה ולמשרד התרבות והספורט למימוש התוכניות.
ראש העיר הוסיף בדבריו, כי הוא רואה חשיבות רבה בקיומו של פסטיבל מרכזי עירוני שיפנה לקהל רחב ומגוון ויהווה מוקד תרבותי לתושבי העיר והמדינה. בפגישה השתתפו, יועץ ראש העיר שמואל בן מרדכי, מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, מהנדסת העירייה זאנה סלובייצאק, מנהלת מחלקת בתי ספר וצוות שרת הספורט.
 
חזרה
Facebook