רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

גם את יכולה ליזום עסק משלך

ברמלה משקיעים יותר בהעצמת נשים
גם את יכולה ליזום עסק משלך

עשרות נשים מרמלה והאזור סיימו בהצלחה קורס מיוחד ליזמות "יוזמות עסק משלך" פרי שיתוף פעולה יוצא דופן בן המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה, מרכז עוצמה להעצמה כלכלית וארגון מעוף מטעם משרד הכלכלה

בטקס צנוע ומרגש במיוחד שהתקיים בשבוע שעבר באודיטוריום קמפוס השפלה ברמלה, ציינו עשרות משתתפות את סיום קורס ליזמות "יוזמות עסק משלך", פרי שיתוף פעולה יוצא דופן בין המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה, מרכז עוצמה להעצמה כלכלית וארגון מעוף מטעם משרד הכלכלה.

הקורס העניק לבוגריו הזדמנות מיוחדת לייצור פרנסה, ועל הדרך להגשים חלום ולהפוך תחביב או תשוקה אישית לעסק.  במסגרת התכנית זכו המשתתפות לקבל את יסודות התכנון העסקי, כלים ומיומנויות לניהול עסק ושיווקו, כמו גם קבלת תכני העצמה אישית מתוך ההבנה שכדי להצליח צריך ליצר סביבה תומכת ומקדמת שתעניק את הדלק ליזמות להמשיך ולפעול.  את בוגרות הקורס כיבד וברך ראש העיר מיכאל וידל, שהודה לכלל השותפים בהם: מירב אורנשטיין ראש צוות עבודה קהילתית במחלקת הרווחה במרכז עוצמה והילה נחמן רכזת תעסוקה במרכז עוצמה.

בין המשתתפות הבוגרות: עדנה המבשלת מאכלים מהמטבח האתיופי, דייזי התופרת וילונות ומבצעת תיקונים, שגית מטפלת אלטרנטיבית, סיוון שעושה הפעלות לילדים, בת אל צלמת אירועים, כנרת מרצה בנושא לקות ראיה, בתיה מנחת סדנאות להעצמה אישית, יפה קולעת ושוזרת שיער, איימי קוסמטיקאית, נועה מדריכת הורים, רינה יוצרת מארזי מתנה מעוצבים ועוד.

הנשים הציגו ביריד את עיסוקיהן לאורחים ולחברותיהן כמשימת סיום, ניתן היה לראות, כי הושקעה מחשבה ונעשתה עבודה מקצועית שמבטאת את כל אשר למדו בקורס.

מיכל גליקמן מנהלת סניף מעוף ברמלה ציינה: "לא קל להרים קורס כזה, לאתר את המועמדות בקפידה וליצור שיתוף פעולה כל כך טוב בין 3 גורמים אבל התוצאה מרגשת ומשנה חיים לנבחרת של נשים מוכשרות ומעוררות השראה ולכן זה שווה את המאמץ. כי כל אחת יכולה אם ניתנים לה הכלים ואנחנו פה בדיוק בשביל זה. לתת לכל אחת את הידע והמיומנויות להצלחה אישית ועסקית". יזמות הינו קורס אחד מתוך מגוון קורסים שמקיים מעוף לטובת קידום בעלי עסקים לאורך השנה ברמלה בקמפוס השפלה ברמלה.  מידע ניתן לראות באתר המעוף. 
 
חזרה
Facebook