רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2017 - כללי

ברמלה נושמים לרווחה

ברמלה משקיעים יותר בשירותים החברתיים
ברמלה נושמים לרווחה

31 משפחות מרמלה סיימו בהצלחה קורס שעסק בניהול כלכלת הבית. ראש העיר מיכאל וידל: מדובר בתכנית חשובה המעניקה למשתתפיה כלים לניהול כלכלת המשפחה, מיצוי זכויות, שיפור וקידום תעסוקה

 בטקס מרגש שהתקיים בשבוע שעבר באודיטוריום קמפוס השפלה, ציינו 31 משפחות את סיומה של התכנית "נושמים לרווחה" שהובילה המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה. תכנית "נושמים לרווחה" פועלת בשיתוף עם המשפחות לקידום רווחתם המשפחתית והכלכלית.

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ברך את משתתפי התכנית וציין, כי מדובר בתוכנית חשובה המעניקה למשתתפיה כלים לניהול כלכלת הבית, שכללה בין היתר, ליווי של עובדת סוציאלית, מלווה משפחות שפעלו בתחומים של ניהול כלכלת משפחה, מיצוי זכויות, שיפור וקידום תעסוקה והיבטים משפחתיים שונים.

 מנהל המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה אייל קהלני,  ציין כי התהליך הגיע לסיומו אצל כל משפחה בנקודות הצלחה שונות. קהלני:  "המשפחות למדו להתנהל נכון, לקבוע סדרי עדיפויות משפחתיים וכלכליים. חלק מבני המשפחה למדו מקצועות חדשים והחלו לעבוד בהם, חלק אף  הקימו עסק עצמאי, ובכך שיפרו הכנסה ורכשו ידע חשוב בכישורי חיים".

קהלני הודה לכלל המשתתפים ולצוות המקצועי, ראש צוות קהילה ומרכז עוצמה מרב אורנשטיין ורכזת תעסוקה במרכז עוצמה הילה נחמן, ולכלל השותפים המדריכים המקצועיים על הובלת התכנית בהצלחה. במהלך הערב נהנו המשפחות מארוחה מפנקת, האזינו להרצאתו המרתקת של מר שרון כהן, אמן מילים שמשנות תודעה ממרכז 'משמהות',  בנושא "חוטי הזהב של היעוד".  במקביל הילדים נהנו מפעילות של להטוטן. מרכז עוצמה ממשיך את פעילותו הרבה והמשמעותית וממשיך לגייס משפחות נוספות למחזור נוסף  בתוכנית "נושמים לרווחה".
 

 

חזרה
Facebook